Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Való Világ 10: kinek adnád a...

Való Világ 10: kinek adnád a fődíjat?

Figyelt kérdés

2021. jan. 17. 13:17
A kérdező szavazást indított:
Bálint
Dani
Frú
Merci
Moh
Robi
Virág
Vivi
33 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Egyiknek se. Tróger, nagyképű, semmitérő banda. Unalmasak, és ha meg us jellennek rettentő idegesítőek. Magyarán mondva, az életük egy guriga taknyot sem ér 😀
2021. jan. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Vivire nyomtam, legalább lesz pénze kikezeltetnie magát (bár ezzel az erővel akkor bármelyik megkaphatná), de igazából nem tudom. Szerintem Vivi adna Bálintnak és Robinak is. Bálinton látszódik, hogy ő elél a jég hátán is, Robi normálisnak tűnik, de nem értem minek jelentkezett ide.

Az is zavar, hogy szinte mindegyik valamelyik RTL-esnek az ismerőse.

Lényegében sima átlagembernek esélye sincsen ide bejutni.

Lövésünk sincsen mennyire van megvágva, 24 órából 1 órát látunk.

Tehát jó kérdés.

2021. jan. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Robi

Normalis es cuki

2021. jan. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Mercinek adnám, ő a legemberibb a villában,egyszeru de nagyszerű, egy kedves kis teremtés. Ő tényleg mindenkivel jószívű, és rengeteg szeretet lakozik benne. Nem egy okos lány, sőt, de sztem az élethez való talpraesettseg az nem hiányzik belőle. Ő nem armánykodik, nem szineszkedik, hanem magat adja, és jól teszi (volt olyan karakter aki bár megjatszotta volna magát :D) . Amikor őt szidják a kommentelok, a szívem szakad meg.
2021. jan. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Merci <3
2021. jan. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%
Mercit én is bírnám, ha nem tudnám hogy odakint barátja volt de mikor bement már hopp el is felejtette és szerelmes lett mohba. Büdös ku.rva. Ez a nyers igazság.
2021. jan. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem a barátja volt, nem volt bele szerelmes.... Es nem azt ígérte neki, hogy biztos lesz folytatás!! Szóval nem budos k***.
2021. jan. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
Robinak, mert ő az egyetlen olyan szereplő, akitől még nem láttam olyan megnyilvánulást a műsor alatt, ami miatt csalódnom kellett volna benne.
2021. jan. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!