Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért utálják ennyire Renátót...

Téékáá kérdése:

Miért utálják ennyire Renátót és Frút a vv10 ben a nézők?

Figyelt kérdés

2021. jan. 17. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
A viselkedésük miatt.
2021. jan. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Renátó egy agresszív gyökér. Fru meg erre gerjed. Inkább az a kérdés, hogy ezt miért kedvelné bárki?
2021. jan. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
A borzasztó jellemük miatt, főleg Renátó... nem éppen egy mintapélda a csávó. Amúgy meg köztudott, hogy egy szociopata.
2021. jan. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Mindkettő a világ legokosabb emberének hiszi magát, közben olyan ostobák, sötétek mint az éjszaka.
2021. jan. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként erre én is kiváncsi vagyok. Az elejét nem láttam a műsornak, bár talán nem is lényeg, mert elvileg ott még sokan szerették pl a Renátót. Miért utálták meg?! A balhéi miatt, viselkedése és Fruval való beszéde miatt? Csak mert eddig minden évadban egy balhés, nagydumás pali nyert pl Aurélio. Tehát én például most nem értem, hogy hogyan és miért változott meg így mindenkinek a véleménye?! Nem mondom, hogy jó amit a Renato csinál, sot. Nekem sem tetszik, csak nem értem, miért lett ez most rossz pár évaddal ezelőtt meg még ez volt a lényeg. Illetve a Frut is sokan utálják amit szintén nem értek. Tény és való túl sokat enged meg a Renátónak és eléggé elcseszte ott amikor összeállt vele, de ennyi az ok ellene?
2021. jan. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Renátó agresszív és kötekedő. Fruzsina rosszindulatú és sz*rkeverő. Mindig mindenkiről csak a rosszat mondták bent a villában, egy kedves szavuk, pozitív megnyilvánulások nem volt soha senki felé. Mindennek a tetejébe még az egymással való kapcsolatuk sem egészséges: tipikus példája a párkapcsolati erőszaknak, ami közöttük folyik/folyt. Renátó betegesen féltékeny, lekezelően beszél a Fruval, a lány pedig meg van róla győződve, hogy ilyen egy igazi férfi, ez a normális viselkedés egy párkapcsolatban. Éppen hogy csak fizikai erőszak nem történt (bár Renátó egyszer letört egy szekrényajtót), de azt is elmondták párszor bent, hogy valószínűleg az is lett volna, ha nem lettek volna ott a kamerák...
2021. jan. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

Egyébként nem értem miért lettem lepontozva 🤣Csak kiváncsi voltam, hogy mi az oka, hogy ennyit változott az emberek véleménye ?!

5 os voltam

2021. jan. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
5! Aurélió és Renátó között azért nagyon sok különbség van. Nem kedveltem őt sem, de ő legalább tudott viselkedni ha akart, soha nem erőszakoskodott a nőkkel, nem köpködött, tudott normálisan, összefüggően beszélni stb. Renátó annyira ostoba, nagyon buta gyerek, és folyamatosan azt hiszi hogy mindenben neki van igaza és mindenki más hülye. Tanulatlan, proli majom.
2021. jan. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!