Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Egy Dani-Moh párbajon szerinte...

Egy Dani-Moh párbajon szerintetek Bálint melyiküket támogatná?

Figyelt kérdés
Nagyon érik ez a párbaj, alig várom, hogy a primitív előember Dani kiessen, de kíváncsi lennék Bálint melyikük mögé állna be. Szerintem neki is egyre kellemetlenebb ez a barátság Danival és meg tudom érteni.

2021. jan. 24. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Aaa szerintem alapból vagy Moh vagy Bálint fogja megnyerni ezt az egészet... de valószínűleg Moh maradna bent
2021. jan. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Moh egy tuja, csak azért kapott ekkora százalékot, mert Rencsit mindenki kint akarta látni így kapóra jött. De nem is ezt kérdeztem, hanem hogy Bálint melyiküket támogatná, ha párbajra mennének, Danit vagy Moht?
2021. jan. 24. 09:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Danit de csak illemből.
2021. jan. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Danit, ő az állítólagos legjobb barátja bent. Többször elhangzott kettőjük között, hogy "ketten fogjuk végigvinni, tesó". Ha ezután Bálint Moh mögé állna, akkor Bálint segget csinálna a szájából.
2021. jan. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kb olyasmi indokkal Danit támogatná, mint mikor Merci Ginához állt Bálint helyett. Mindkét sráchoz közel áll, de azzal indokolná, hogy Danit választja, hogy Moh visszajött 85%-al ő erős, Daninak most jobban kell a támogatása.
2021. jan. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
A viták ellenére, tuti Danit támogatná, mivel Bálint egyenes ember, és tényleg Dani ott bent a legjobb barátja. Nyilván a bezártság megviseli őt is, és ezért vitáznak mostanában ennyit.
2021. jan. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!