Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek vv Bálintnak...

Szerintetek vv Bálintnak bejon VV Merci?

Figyelt kérdés
Az eléggé egyértelmű, hogy most a villában szívesen megrakna, de szerintetek a való életben is bejonne neki?

2021. febr. 2. 16:03
1 2
 1/11 anonim válasza:
41%
remélem nem
2021. febr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Neki a Győzike tetszik.
2021. febr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő ennyi idő után egy sajtreszelőt is megrakna. A való életben Mercivel nem hiszem, hogy szóbaállna. 19 éves, nagyon gyerekes, nyafka, butuska kislány.
2021. febr. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 trichard2001 ***** válasza:
69%
Kajak néznek VV-t olyan emberek akiknek van internet-hozzáférésük?
2021. febr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
4.:A V V a legsirályabb műsor,élek halok érte.Én már lassan befejezem a 12.szériát,most kezdek majd bele a 13.-ba,okos vagyok és előrelátó,mert én előre kifizettem már a többiek még csak 10-nél tartanak,mire ők a tv-ben a 11.-et kezdik nézni,én a neten már a 14.-et,de az is lehet hogy a 20.-at,vagy a 25.-et fogom nézni.Ezért is érdemes inkább a neten nézni,persze a sok agyas a tv-re van ráindulva,de hát mit lehet velük tenni,na,semmit,ez van.
2021. febr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 trichard2001 ***** válasza:
58%
De mitől olyan sirály? Az egész meg van játszva.
2021. febr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6.:Igen,tudom,ez a legjobb az egészben,belehet telefonálni és meglehet a műsorkészítőknek mondani hogy éppen mire csicskáztassák be őket.Hogy ki pucolja ki a piranha akváriumot,ki szőrtelenítse le a másiknak a popóját,ki egye meg a termoszt meg ilyeneket,nagyon klassz játék.Persze a végén a nyertes kap érte pénzt,de ez csak álca.hogy a következő szezonra is jelentkezzenek ía hülyék.Valójában amikor elmegy az adás,elveszik tőle a pénzt,aztán kirugdossák őtet a picsába,mert még azt hiszi a szerencsétlenje,hogy csak úgy ingyen bent zabál,sz.rik,használja a vizet,a fűtést,a gázt.És ezt mindet ingyen?Nem-nem,ennek is megvan ám a böjtje,mint mindenkinek aki teljesen ingyen akar dorbézolni náluk.Csak azért mert ül a seggén,és les ki a fejéből,meg köhécsel valami mínuszos iq-jú baromságot?Á-á,nem így működik az,nem-nem,nem bizony.
2021. febr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
59%
Nézzétek ezt a szart ettől tart itt a magyar társadalom.
2021. febr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 trichard2001 ***** válasza:
100%

EtTőL TaRt iTt A mAgYaR tÁrSaDaLoM

Szar a műsor, az tény. De hagyjuk már ezt az elcsépelt szöveget.

2021. febr. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
Én is ezen gondolkodtam!! Egyrészt benne van, hogy látszik rajta főleg a tornánál hogy megdugná. De!! Szerintem Balint hímsoviniszta és nem tetszik neki hogy Merci nem nyalja a talpát. Zavarja hogy nincs felette uralma.
2021. febr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!