Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyen felületen érdemes...

Milyen felületen érdemes blogot indítani? Lenne olvasotsága ha koreai sorozatokról írnék?

Figyelt kérdés

Kicsit butácska kérdés ez, tudom, de kis segítségre illetve néhány véleményre lenne szükségem ezzel kapcsolatban, mert bizonytalan vagyok...

Külömben semmi nagyon különleges, speciális dolgot nem tervezek. Csak az általam már látott koreai sorozatkról írnék viszonylag röviden és esetleg pontoznám őket néhány szempont szerint... Azt is tudom, hogy nyilván már van ilyen blog, de azért én is megprobálkoznék ezzel.


Továbbá az érdekel, hogy hol kéne blogot indítanom...

Tumblr vagy wattpad? Esetleg más opció, javaslat?

Bár, én úgy vettem észre hogy a tumblr blogolók nem igazán figyelnek oda másra, csak a saját posztjaikra... Ezért szerintem más felület kéne.


Egy másik dolog amiről nem tudok dönteni, az az hogy magyarúl vagy angolul kéne írnom... Inkább írjak angolul?


Köszönöm a hasznos válaszokat, véleményeket, tanácsokat!



#sorozat #blog #írás #Tumblr #Kdrama #köszösségioldal
2021. febr. 24. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem inkább angolul,hogy többen megértsék,külföldön biztos többen vannak olyanok akik koreai sorozatokat néznek,Magyarországon is biztos vannak csekély mértékben,de itt nem hinném hogy annyi lenne az olvasód ha magyarul fogalmaznád meg.
2021. febr. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
WordPress ajánlom. Amúgy megérné, mert k-dorama fanokkal Dunát lehet rekeszteni.
2021. márc. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, írd nyugodtan magyarul.
2021. márc. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megosztod velem a tumblr blogodat? :)
2022. febr. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!