Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Vv10 kire szavaznál vivi vagy...

Hosszúhajú kérdése:

Vv10 kire szavaznál vivi vagy moh?

Figyelt kérdés

2021. febr. 25. 23:54
A kérdező szavazást indított:
vivi
moh
19 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Senkire, mert ennél értelmesebb és szórakoztatóbb elfoglaltságaim vannak, mint hogy ilyeneket nézzek.
2021. febr. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Vivit én már régóta szeretem, és egyre jobban tisztelem is. Az iq teszt eredménye nagy elégtétel volt, most pedig lesöpri ezt a kis gyíkszeműt a porondról. Moh jó volt arra, hogy az utált karaktereket kitakarítsa, de amúgy sok keresnivalója nincs itt. Bálint kiesésével megnyílt Vivinek az út a győzelemhez, nagyon ügyesen csinálja eddig a végjátékot, nagyon drukkolok neki. Az lesz a vesztük, hogy mindig ennyire alábecsülték és gyengének tartották Vivit. Lesznek csodálkozások, amikor kijönnek és visszanézik az adásokat.
2021. febr. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mohra nagyon ráférne már ez a vereség. Kívülről nézve nyilvánvaló, hogy egyik párbajgyőzelme sem az ő erejének volt köszönhető, hanem annak, hogy az ellenfeleit a nézők még nála is kevésbé kedvelték (különösen Rencsit). Alig várom, hogy lássam az arcát, amikor realizálja, hogy az ejtette ki őt, akit a leginkább semmibe nézett.
2021. febr. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1. honnan tudod miről van szó, ha ennél értelmesebb szórakozásod is van? én ameddig nem néztem, nem is tudtam miről van szó :D

2.és 3. köszönöm a részletes kifejtéseteket!! :) igen, amúgy viki még az egészet is viheti!

2021. febr. 26. 19:25
 5/11 A kérdező kommentje:
nem viki - elírtam vivi :D
2021. febr. 26. 19:26
 6/11 anonim válasza:
Mit csípnek Viviben? Én azt tudom elképzelni, hogy olyan réteg szavaz rá, mint senki más, pl. az összes általános iskolás, ezért kap sok szavazatot. Remélem nem ő viszi a fődíjat.
2021. febr. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vivi ennek a szériának a haknikirálynőjévé (ahogy Győzike mondta) nőtte ki magát, és így, a játék utolsó harmadában erkölcsileg megkérdőjelezhető húzásokat se nagyon láttunk tőle, megerősödött. Ezzel szemben Mohból gyakorlatilag csak annyit láthattunk, hogy visszautasítja Mercit, később odabújik hozzá, kicsit be is akaszt neki, hogy megmutassa, mennyire nem "gyorstüzelő", illetve egyre biztosabbnak érzi a győzelmét, amit bőszen hangoztat is. Miért kéne bárkinek is őt preferálnia Vivivel szemben? Én inkább a rá szavazókról feltételezem, hogy fiatal tinilányok még, azért érik be annyival, hogy Moh helyeske.
2021. febr. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7. egyetértek veled. :)
2021. febr. 27. 02:43
 9/11 anonim válasza:
100%

Vivire szavaztam.

Mikor visszament a villába mondta Robinak, hogy "lejátszották azt, amikor..."

Viszont nem értettem mit mondott, mit jászottak le.

Leírnátok?

2021. febr. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a Mohs dologra gondolt, amikor ő lett kikiáltva mindenféle szarkavarónak, holott Moh meg Bálint tényleg beszéltek ilyenről csak lapítottak, mint szar a fűben. Fruzsika meg nyilván nem bírta tartani azt a szép száját.
2021. febr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!