Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért szavaznak mindig ilyen...

Miért szavaznak mindig ilyen sokan az oroszokra (Eurovízió)?

Figyelt kérdés

Nem tudom felfogni az okát. Tény, hogy jó hangja van az idei orosz énekesnőnek, de azért nem volt olyan kirívóan jó, hogy második legyen, ennek ellenére a keleti blokk nagy része mégis rá szavazott. Mégis miért? Keleten nem éppen utálják az oroszokat? Mégis minden évben (akárkit küldenek), keletről mindig Oroszország zsebeli be a voksok zömét.

Csak arra tudok gondolni, hogy félnek az agresszor Oroszországtól, ezért szavaznak rájuk.



2015. máj. 24. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A szomszéd országokban gyakran van egy nagyobb arányú kisebbség. A Balit-államok pl. tele vannak oroszokkal, ott valószínű volt, hogy sok pontot fognak nekik adni.


Ugyanez a helyzet Ciprus-Görögország esetén, meg sok ilyet lehetne még mndani. Én meg is lepődtem, hogy Romániából most csak 4 pontot kaptunk.

2015. máj. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert segget kell neki nyalni,h ne zárja el a gázt.
2015. máj. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Politika a fő ok, mivel már rég erről szól az Eurovízió. Kicsit muszáj a kedvükbe járni. A másik meg az orosz kisebbségek, akik főleg a balti országokban laknak.
2015. máj. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!