Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A magyar valóságshow-kban...

A magyar valóságshow-kban miért a nézők szavaznak és nem a játékosok, mint az amerikaiban?

Figyelt kérdés

Például amíg a magyar big brotherben és való világban teljesen a nézőkön múlt minden kiesés és a játékosok a jelölésekkel maximum azt szabályozhatták, hogy ki mikor essen ki, de a győztes úgyis az akit a nézők eljuttattak odáig, addig az amerikaiban a nézőknek semmi beleszólása nincs. Ezáltal ott van értelme startégiának és a győztest végül a kiszavazott játékosok szavazzák meg. Így egy nagyon érdekes startégiai játék alakul ki.

Magyarországon már régen futott és csak 2 évadja volt a Survivornek, de ott is amíg minden más országban a kiszavazott játékosok szavazták meg a győztest, addig itthon itt is a közönség szavazott. Itthon tényleg erre van igény? Az izgalmas stratégiai játék senkit sem érdekel, csak az, hogy pár hónapig bámuljunk összezárt embereket, aztán a legnagyobb szájut megszavazzuk győztesnek?



2014. máj. 23. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a sok hülye néző telefonál, abból a csatornának bevétele lesz.

Ha a játékosok döntenek, nem kell telefonálni, nem lesz pénz.

Szerinted miért a nézők szavaznak?

...

2014. máj. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Viszont nem most változtatták meg a való világban, hogy végig ingyenes a szavazás valami minimális regisztrációs díj után? Nem vagyok ebben otthon teljesen, de én el tudom hinni, hogy a reklámokból több a bevétel, mint a szavazókból. Amerikában most lett vége a Survivor 28. évadának, szóval valószínűleg abból a formátumból is jön a bevétel.
2014. máj. 23. 16:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Most a Valóvilághoz egy applikációt lehetett letölteni alapdíjas sms-ért . Szóval ennyi volt amit 1 ember ráköltött. Bár én azt mondom , ebben a módszerben jobban lehet manipulálni az embereket,hogy kire szavazzanak,mert ugye át lehet tenni egyik emberről a másikra a szavazatot...És azt mondták még mutkor ha jól tudom,nagyjából 30-40 százalék teszi át a szavazatát....
2014. máj. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mostani szavazás valszeg azért volt így, mert akkoriban jelent meg az RTL2, ezért azon adták a "való" világot h nézőket szerezzenek, a villában lévő csicskákat meg szponzorok öltöztetik, szal az rtl fityingekből létrehozta azt a szennyműsort, így megengedhették maguknak,h ingyenesen lehessen szavazni. Plusz a villában fiatal tróger senkiháziak voltak, elsősorban a fiatalok használnak okostelefont és appokat, így őket próbálták megnyerni közönségnek.
2014. máj. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!