Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szoktátok nézni Columbot?

Szoktátok nézni Columbot?

Figyelt kérdés

Szerintem nagy forma.:) Ha más nem lenne a tv-ben akkor én be se kapcsolnám.:D

Talán még a Bud Spencer és Terence Hill illetve a régi filmek azok amik nagyon jók.



2021. márc. 23. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem Columbo mint karakter 1-2 filmet kellett volna kapjon nem pedig sorozatot.

Az,hogy mindig tudjuk az epizód elején ki a bűnös,majd nézhetjük Columbot,ahogy lassan rájön nem adja meg a nézőnek azt,hogy agyaljon "nyomozzon" miközben nézi a sorozatot,pedig ez egy kriminél elég fontos lenne.

2021. márc. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 15 éve néztem utoljára, addigra láttam az összeset. Azóta nyilván sok részt elfelejtettem, tehát időszerű lehet újrakezdeni. Amúgy a Columbo típusú krimiknek pont az a lényege, hogy tudjuk, ki a gyilkos. Ha úgy tetszik, egy alműfaj a krimin belül, amitől szándékosan nem térnek el. Aki az agyalós krimikre vágyik, az más sorozatokban megkapja.
2021. márc. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom, most nézek belőle újra pár részt. Zseniális. Persze nem mindenkinek ez a zsánere, ha pörgős krimire vágyom, a BBC Sherlockot nézem pl. Ami a Columbóban pl engem megfog, hogy van egy látszólag tökéletes gyilkossság, és szép lassan darabokra szedi a hadnagy az egészet, és egy csomó hiba előkerül.
2021. márc. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

Én valamiért mindig a gyilkosnak drukkolok, és Columbot idegesítőnek találom. o.o "Csak még egy kérdés!"

Poirot a kedvencem.

2021. márc. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%
"Ha más nem lenne a tv-ben akkor én be se kapcsolnám.:D" - ennek a mondatnak mi az értelme? :D
2021. márc. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
volt egy rész ( fogalmam sincs melyik, de a jelenet megvan ), ahol nem tudta elkapni a gyilkost és valami kis bizonyíték szerűt helyezett el egy valami nagy vázában és ezzel késztette beismerésre a tettest.. nem mindig nyert tisztán azért az öreg :)
2021. márc. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Néhány évente végignyomom a 68 részt...
2021. ápr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
7-es: nem rémlik esetleg hogy melyik amelyikről a 6-os hszben írok?
2021. ápr. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

8:

A "Gyilkosság a panoptikumban" lesz az, amire gondolsz. Nem írok többet, mert nem akarok spoilerezni, nézd meg, és jelezz vizza... Kiváncsi vagyok.

2021. ápr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

folyt. :

Ott ugyan egy esernyő a kulcs, de talán arra gondoltál. Ha nem, keresünk tovább...!

2021. ápr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!