Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mai fiatalok, kamaszok! Ti...

Mai fiatalok, kamaszok! Ti tudtok/szoktatok régebbi 80-as,90-es,2000-es számokra bulizni?

Figyelt kérdés

17 éves fiam aki nagy rappernek tartja magát itthon tegnap kerti partit szervezett, elhívta a haverjait. Én rendesen meglepődtem, amikor hallottam őket hogy olyan számokat énekelnek amikre anno mi szoktunk bulizni.

Pl: ámokfutók, Beatrice,Edda, Bikini, Anita, Carpe diem, Első emelet, KFT, Happy Gang,Kozmix, Modern talking, Omega, Neoton...



2017. aug. 20. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azokra lehet a legjobbat. :D
2017. aug. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én magam nem szeretem azokat az előadókat, akiket felsoroltál, de mikor gimis voltam, ugyanazok az osztálytársaim, akik mindig jártak bulizni modern zenei témájú bulikra, ugyanúgy elmentek a retró bulikra is, sokan szerették az ilyesmi zenét, még ha aktívan nem is hallgatták.
2017. aug. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bihar Valatonon ***** válasza:
Inkább, az ATB, Prezioso, Gigi D'Agostino, Eiffel 65 és egyéb :)
2017. aug. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem csak tizenévesen, de most huszonévesen is sokszor '80-as, '90-es évek zenéire tombolunk haverokkal: Kill 'em All, Reign In Blood, Killing Is My Business, Pleasure To Kill, Arise, Darkness Descends... egyik klasszikus thrash album se okozott még ilyen téren csalódást, de ha már tipikus '90-es évek, akkor mehet a Far Beyond Driven is. ;)
2017. aug. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi is ilyenekre szoktunk, nem szeretjük a nyáltenger borzalmakat.
2017. aug. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60, 70, 80. Legjobbak.
2017. aug. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!