Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak én utálom ha ezt csináljá...

Csak én utálom ha ezt csinálják egy Sorozattal?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon sok sorozattal az volt a bajom, hogy maga a sorozat fantasztikus, az első 2-3 évad szuper, majd amikor kezd kifáradni a történet ahelyett hogy írnának egy tisztességes lezárást, még évadokon keresztül húzzák nyúzzák a kb. üres történetet, sőt talán még elviszik a történetet TELJESEN más irányba, ahelyett hogy pár évad után kapnánk egy jó, és sorozathoz illő finálét sok-sok üres évad után elkaszálják.

2021. ápr. 13. 12:35
 1/6 A kérdező kommentje:

Csak hogy példát mondjak: Riverdale

Adott egy szuperjó Story az 1,2 évaddal majd a 3. évaddal egy néhány helyen értelmezhetetlen és összecsapott Storyt adnak ki a kezükből. Imádtam a Riverdalet de a 3. évad erősen kiakasztott a 3/15. résznél nem bírtam tovább pedig tényleg imádtam.

2021. ápr. 13. 12:39
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a Rex felügyelő (nevetséges is volt, hogy a kutya majdnem 20 évet “élt”, sőt még dolgozott is!) és a Vészhelyzet a mélypont ebben a tekintetben. Mindkettőt kb a felénél abba kellett volna hagyni szerintem.
2021. ápr. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Ezért nézek csak távolkeleti sorozatokat, ott nem divat ez a végtelenített évados sorozat. Elkezdik, egy megatározott vonalon halad tovább egy végpont felé a történet, és minden történés releváns, és építi a karaktereket, eseményeket. Egy koreai sorozat 13 epizód szokott lenni, egy kínai 45-50. Szeretem még a thai sorozatokat is, sajnos japán sorozatokkal hátrányban vagyok. De amerikait már pár éve nem nézek, részben ezek miatt a dolgok miatt, mint amit írsz. Olcsó megoldás nekik, hogy nem zárják le a sorozatot, addig se kell kitalálni és belekezdeni újat, és a hülye néző úgyis végignézi, ha már elkezdte... Erre apellálnak, szerintem már szándékosan is. Távol-keleten nincs ez, ott a történet számít, vannak akár pár részes sorozatok is.
2021. ápr. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mert rájönnek hogy szeretik a pénzt
2021. ápr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bíznak a producerek a projektben hogy gondolkodóba ejti a nézőt miért történik úgy ahogy megírják. és akkor tuti a siker ha mondjuk erre az oldalra felkerül és reklám a sorozatnak is. persze lehet pénz kérdése, hogy megvannak a szerződések és végig kell nyomni azt bármi áron.
2021. ápr. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De a riverdale t nem kaszaltak el, julius 7en ter vissza.
2021. ápr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!