Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek próbáljam meg a...

Szerintetek próbáljam meg a dolgot, vagy ne?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Megkerestek messengeren az RTL klubtól, hogy van e pár percem. Sejtettem, hogy X-faktorba fognak hívni. Volt pár számom kint YouTube-on gondolom ezért is kerestek meg. Túlságosan félek, hogy bazári majmot akarnak belőlem csinálni és hasonlók. Csináljam vagy ne?


Itt egy szám:

https://www.youtube.com/watch?v=OrcM2AT_IzA



2021. ápr. 22. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejön a zenéd, de szerintem hülyét akarnak belőled csinálni, érződik, hogy kezdő vagy és szerintem emiatt.

A másik meg, hogy érdemes utána kérdezni a szerződésnek mert úgy hallottam, hogy ha szerepelsz akkor 1 évig kb meg van kötve a kezed.

2021. ápr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, én is ettől félek. Azonban, azt mondta a srác, hogy lesz egy elő-elő válogató ugye, ahol kamerák nem fognak forogni.


Hát a szerződést alaposan átnézném, először is aztán, ha kifogásolható dolgot látok benne nem fogom aláírni. Attól félek, hogy én mennék a saját számommal minden és benyögnék, hogy nem adhatom elő, választanom kell olyat amit ők ajánlanak és besülnék mert ugye nem tudnám azt előadni. Ez az egy félelmem van, mert hallani ilyen rémhíreket felőle.

2021. ápr. 22. 18:55
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Ezt a szoveget ki talalta ki?
2021. máj. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én írtam 😅
2021. máj. 15. 13:26
 5/6 anonim válasza:
100%
Sziaaa! Kepzeld engem is megkerestek😳 de nekem meg videom sincs sehol… en se tudom mit csinaljak😬
2021. máj. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a szoveg nem jo meg a tema se de a hangod igen
2021. jún. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!