Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy próbáljak meg kibékülni...

Hogy próbáljak meg kibékülni a anyával és a nővéremmel? Félreértették a dolgot.

Figyelt kérdés

14 éves vagyok,a (mostoha)nővérem 15,de olyan,mint egy vér szerinti testvér és egyben legjobb barátnő.De most összevesztünk nagyon :S


Neki már több éve(körülbelül 3 éve) tetszik az egyik volt osztálytársa,akivel idén egy suliba kezdtek járni.

Mindig nekem mondta el,hogy mennyire bejön és hogy szerelmes belé,de a srác észre sem veszi,mert mindig új barátnője van és Ő a legmenőbb a városban.

Én akkor nem ismertem a srácot,a nővérem ballagásán találkoztunk és akkor meghívott engem is egy buliba,amit a 8.-osoknak tartottak.

Én úgy voltam vele,hogy elmegyek,mert megy a tesóm is,de kiderült,hogy Őt nem hívta meg,szóval nem akartam megbántani azzal,hogy én elmegyek,Őt meg otthon hagyom.

Így nem mentem el.

Pár nappal ezután írt a srác facebookon,hogy sajnálja,hogy nem mentem és hogy talán bepótolhatnánk,elmehetnénk valahová.

Elmentünk moziba és hamburgerezni,aztán tök sokat kezdtünk el beszélgetni és találkozni,de a tesómnak ezt nem nagyon említettem,mert tudtam,hogy féltékeny lenne és nem esne jól neki.

Rádöbbentem,hogy teljesen beleszerettem a fiúba és pár emberke szerint én is tetszettem neki.

Augusztusban elkezdtünk együtt járni,de nem nagyon mondtuk senkinek,általában náluk voltunk.

A nővérem viszont folyton mondogatta,hogy milyen fura,hogy a srácnak már hetek óta nincsen barátnője és hogy talán elmondaná neki,hogy tetszik neki...Én ilyenkor leállítottam,hogy biztosan nem akarna egy olyan sznob,nagyképű és önimádó sráccal járni(egyesek ezt gondolják a barátomról).

Sikerült lebeszélnem róla,de még mindig szerelmes volt belé...


De ma kiderült,hogy együtt vagyok a fiúval :S

Anyáék és a tesóm elmentek moziba és vásárolni,én nem tudtam menni,mert fájt a fejem.

De jobban lettem és elhívtam a barátomat hozzánk,mert ilyenkor anyáék vagy estig nem kerülnek elő,mert anya és a tesóm imádnak vásárolni.

Viszont most hamar hazajöttek és anya kopogás nélkül berontott a szobámba,hogy hoztak nekem vacsorát,de a barátommal elég félreérthető helyzetben voltunk...

Anya elkezdett kiabálni,hogy Ő mit keres itt és hogy mikor lettem jobban meg hogy nem is volt semmi bajom.

Erre feljött a testvérem is és elkezdte Ő is mondani,hogy mekkora hazug vagyok és hogy átvertem és ezután elment az anyukájához(igazából ott lakik,de sokat van nálunk).


A barátom ezután jobbnak gondolta,ha hazamegy,szóval nem nagyon tudtam vele beszélni a tesóm jelenetéről.


Anya viszont nagyon kiborult,hogy én hogy viselkedek,amikor Ő nincs itthon és hogy még mik történnek itt,amikor Ők távol vannak.

ezért azt mondta,hogy nem tud bennem megbízni ezek után és hogy csalódott bennem,nem gondolta,hogy ilyen vagyok.

Azóta nem szól hozzám,a mostohaapám is azt mondta,hogy most ne kérjem a segítségét,mert igaza van anyának és talán nem kellett volna hazudnom mindenkinek.

A tesóm nem veszi fel a telefont,nem ír vissza facebookon.


Tudom,hogy nem kellett volna hazudnom nekik,de nem tudtam,hogy mikor kéne elmondanom nekik.



Mivel próbáljam kiengesztelni őket?

Anya még sosem csinálta ezt,általában csak kiabált egy sort és utána minden rendben volt.

A nővéremmel pedig sosem veszekedtünk semmin :(


2011. nov. 6. 19:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Fúbakker :S Ezt megszívtad... Nemtom mit csinálj, de rémelem, kitalálsz valamit. Nővérednek talán mutasd meg ezt, ahogy itt leírtad.

Sok szerencsét.

2011. nov. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

:/

nehéz ügy...nem kellett volna ezt csinálnod...igazunk van...mást nemtudok...kérj bocsánatot anyudtól..

2011. nov. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is a bocsánat a legjobb megoldás, egyszer amúgy is elmúlik a haragjuk, majd rájön anyukád is hogy a legtöbben ilyenkor kezdik bár az esett neki rosszul hogy hazudtál....nővéred meg majd lenyugszik és rájön hogy fiú miatt összeveszni (főleg ennyi idősen, mikor egy fiú se az örök férj jelölt)nem érdemes, meg amúgy is ha fejen állt volna se kellett volna a srácnak ha egyszer nem tetszett neki, valószínű ti se örökre lesztek együtt nem az a kor....de azért tényleg nem volt szép tőled a legjobb amit tehetsz hogy őszintén bocsánatot kérsz.
2011. nov. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Már bocsánatot kértem mind a kettőjüktől,de hatástalan :(

Tudom,hogy nem kellett volna titkolóznom,de akkor ez tűnt a legjobb megoldásnak.

2011. nov. 6. 20:30
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy idő után megbékélnek hidd el, csak várd ki :) nem haragudhatnak örökre.
2011. nov. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hazudd azt hogy a pont akkor jött a srác és ő nyomult rád. Mond hogy am. nem is ismered. Sőt így utólag mondhatod hogy tán ott se vót :D
2011. nov. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Anyuddal próbáld meg megértetni,hogy nem vagy már olyan kicsi..

Azt viszont fogadd el,hogy ha a tesót meg is bocsájt,többet nem fog benned úgy bízni fiú témában,mint eddig bízott..és bűnhődj mert egy r.hadék voltál! ....

(tudom,velem a vérszerinti nővérem játszotta el,de ők még csak talizgattak..még az után is,hogy sírva könyörögtem,hogy ne tegye.Azóta nem jöhet velem bulizni,mert mivan ha ő jobban bejön a haverjaimnak,meg a kiszemeltnek, olyan kiszemeltet keresek aki nem ismeri a nővérem.stbstb)

2011. nov. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A 14 éves még kicsi akármilyen szexuális kapcsolathoz. Nem tudom milyen félreérthetetlen helyzet volt, remélem csak csókolózás közben nyitott be, de megértem, hogy kiborult az anyukád. Én sem örülnék, ha a lányom 14 évesen kettesben lenne otthon egy fiúval.


Anyukád hamarabb meg fog bocsátani mint a tesód.


A tesód jogosan haragszik, mert lebeszélted a fiúról, és közben jársz vele. Semmit nem fogsz tudni tenni azért, hogy megbocsásson, majd elmúlik nála a harag. De hogy nem fog bízni benned egy ideig, az biztos.


Ha már bocsánatot kértél, akkor nem tehetsz mást, mint vársz. Anyukáddal esetleg ülj le és próbáld tisztázni, hogy nem szoktál suttyomban fiúkkal találkozgatni, egyszeri alkalom volt és tényleg nem voltál túl jól. Vagy elhiszi vagy nem.

2011. nov. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

húúha.

szerintem először is a nővéreddel beszélj, mert végülis nem vetted el tőle a srácot..

anyudat könnyebb lesz szerintem megpuhítani ;d

nameg hát írod hogy 'félreérthető helyzetben' voltatok..

az mit takar?azért azis fontos:"D

2011. nov. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A "félreérthető helyzet" azt jelenti,hogy Ő félmeztelenül(csak a pólóját vette le...),én pedig fehérneműben feküdtünk az ágyon és csókolóztunk.
2011. nov. 7. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!