Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek ki lesz az X...

Szerintetek ki lesz az X Faktor új mősorvezetője? Amit kell tudni róla Horgászni szeret , Budapesten él , Szeret Zongorázni ( Nagyon jó lenne a Henry Kettner lenne )

Figyelt kérdés

2021. máj. 4. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
89%
Miller Dávid, de tök jó hogy senki nem tudja hogy ki ez 🤣
2021. máj. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti nem nézem, mert Csobot Adél lesz az új női mentor. Őt nem kedvelem..az álarcos énekesbe is idegesített. Egyre komolytalanabb ez az egész. Legjobb volt szerintem mikor Sebestyén Balázs volt a műsorvezető és Keresztes Ildikó, Malek Miklós, Nagy Feró és Gesztesi Péter volt a zsűri de még Szikora Robiék sem voltak rosszak. De most ez a Gáspár Laci Puskás Petis zsűri elég idegesítő..és akkor még most Csobot Adél is..kb olyan lesz, mint az álarcos énekes. Miller Dávid meg megnyerte az álarcos énekest onnan kapták fel szerintem most.
2021. máj. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!