Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Henry Kettner és...

Szerintetek Henry Kettner és ez a Bogi nevű énekes csajszi együtt vannak? Azt bizonygatjak h nem, de sztm eleg fura. Amugy meg ha igen minek tagadják.

Figyelt kérdés

2021. jan. 19. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Az nem a Puskás Peti nője?
2021. jan. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
1# nem. Ő nem Dallos Bogiról beszél
2021. jan. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen a Dallos Bogi tudom h a Puskas Petivel van ez egy masik enekes Bogi :D
2021. jan. 19. 21:23
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Fuu, nem tudom én sem, hogy mi lehet az igazság. Viszont osztom a véleményed, hogy elég gyanús az egész szituáció. Például most ez a közös utazás is felvet néhány kérdést az emberben...
2021. jan. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem is gyanús, pedig Henry Kettnernek még barátnője is van, azt hiszem. egy videóban legalábbis azt mondják.
2021. jan. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
A vak is látja, hogy együtt vannak, csak marketingfogásnak álcázzák. Bogi kicsit nyafogós és elszállt magától, pedig eddig szerény volt. Amúgy szerintem 6-8 év korkülönbség van köztünk, nem értem Henry miért hajt egy 17-18 éves kislányra.
2021. jan. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

A srác 26 éves Bogi 18 éves ez a különbség nem sok ha valaki 30 évesen jön össze 38 éves pasival, de ebben a helyzetben az LENNE, mert szerintem nincsenek együtt. ;)

Az más kérdés meglovagolják ezt a vonalat rendesen.

Mondjuk Bogi nekem amúgy is nagyon fura lány a legjobb barátnőnek is Szilvit mondja, aki szintén idősebb és édesanya, szóval valahogy a korabeliekkel nem tud azonosulni. Ez nem feltétlen baj természetesen csak olyan kis " fura", ahogy már írtam több szempontból is ez a lány, de nagyon tehetséges kívánom neki a legjobbakat.

2021. febr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Most írta instán 1 éve nem beszélnek.

Mondjuk mióta van az idősebb pasija mindenkivel rosszba lett, Szilvivel sem beszélnek már pedig előtte állandóan náluk volt. Ez csak azért gáz, mert amikor szakítanak ott lesz egyedül...egy pasi miatt sem dobnám a barátaimat. Látszik még nagyon fiatal és naiv a Bogi sajnos.

2021. dec. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ki az a Szilvi?
2021. dec. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9


Az énekes Caramel felesége "influencer"...

2021. dec. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!