Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az gáz, hogy tudom , hogy hol...

Az gáz, hogy tudom , hogy hol lakik Henry Kettner, Abosi Barni, Török Ábel ? Vajon ők mit gondolhatnak erről ? Simán ki lehet deríteni, hogy hol laknak.

Figyelt kérdés

2021. jan. 9. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha gáz, akkor kitörlöd az emlékezetedből? Amúgy meg tudni egy címet se nem gáz se nem nem gáz.
2021. jan. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is tudom hol lakik Kovács Vilmos, Nagy Piroska, meg Kiss Béla (a nevek fiktívek, csak szemléltetésnek, hogy teljesen random emberek lakcímét tudni nem nagy művészet).
2021. jan. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Luca Panna válasza:
100%
Hát sztem nem baj, csak ne csöngess be random hozzájuk xd
2021. jan. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem élsz vissza ezzel az információval nem baj. Bár pár 12 évesnél több embert nem fognak érdekelni ezek a díszpintyek...
2021. jún. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bűzös bab ***** válasza:
25%

jezusom :D

Ha nem vagy szatír akkor nem gáz :D

Ha már ennyire unatkozol édes gyermekem hogy ismertebb emberek lakcímet keresgéled , vedd már elö a matek leckét is , és inkább azzal foglalkozz!

2021. nov. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!