Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Szerencsekerék műsorban a 2...

A Szerencsekerék műsorban a 2 "civil" játékos valóban hétköznapi emberek, vagy az aktuális celeb ilyen-olyan kapcsolatai? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Láttam eddig minden adást. Felmerült bennem, hogy a két "ismeretlen" játékos igazából nem teljesen sima, hétköznapi emberek, hanem az aktuális ismert ember, celeb közeli-távoli rokonai, barátai, egyéb ismerősei, stb. lehetnek. (Például a múlt héten, amikor a Király Viktor volt, akkor az a Martina nevű csajszi mondta is, hogy pár hónappal ezelőtt szerepelt K.V. egyik videoklippjében statisztaként)

Korábbi, hasonló kvízműsorokban (pl. 40 milliós játszma, A széf, a Fal, stb) elhittem, hogy sima átlagemberek játszanak, sőt egyértelmű volt de itt olyan gyanús nekem. Eleve, most a járvány idején csináltak volna ilyet sima emberekkel? Volt egyáltalán "toborzása" a műsornak az elmúlt 2-3 hónapban? Meg eleve más műsorokban mikor már tartott is adtak meg elérhetőséget, hogy hol lehet jelentkezni játékosnak. Itt nem...

Szóval a kérdés lényege: Valaki tudja esetleg, hogy kik lehetnek a másik 2 játékos a Szerencsekerékben az ismert celeb mellett?



2021. júl. 28. 09:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Van egy adatbázisuk. bármilyen egyéb műsoraikból, pl az ilyen áldokureality szarokból, satöbbi ha szerepelt, vagy próbálkozott, akkor előhúzigálják őket.
2021. júl. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
A lényeg, hogy a hírességhez valamennyire kapcsolódjanak. Pl. Kukinak is külföldieket válogattak.
2021. júl. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

"W"

"Zsebbe macska"

"Ván olyán mágyár szó, hogy trojái fáló?"

2021. júl. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

#4


Tegnap Popi13 néven a volt szomszédcsaj volt benne...nem tudom milyen alapon. Annyit tudok hogy szerepelt a "Szombat esti láz"-ban, meg a "Hagyjál főzni"-ben is, meg hogy elkezdett dolgozni a TV-nél..de nem híresség.

2021. júl. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
De pénteken Ági volt a híresség.
2021. aug. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Az VV Ági volt
2021. aug. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6

Az nem VV Ági volt, mert az az Ági, akiről beszéltek, az szerepelt tavaly a Farm VIP-ba.

2021. aug. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#7


Aki szintén VV Ági volt, tavaly ő volt a Farmba aki feladta😂

2021. aug. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 Jah, értem. 😅😅
2021. aug. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak a Farmba simán Szögeczki Ági volt már nem VV Ági, mert már lassan 20 éve sgerepelt még a VV3-ba vagy mibe😂
2021. aug. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!