Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért teszik ki a TV-ben a...

Miért teszik ki a TV-ben a reklámok előtt a 12 éves karikát? Semmi értelme sincs.

Figyelt kérdés

Valaki okos-tóbiás ezt kitalálta, de azt már nem, hogy időt hagyjanak arra, hogy a 12 éven aluliakat eltüntessük a TV elől, hanem már nyomatják is a reklámot. Ugyanez van a rádióban is.

Valaki meg tudja ezt magyarázni? Tiszta őrület.Meg a 18 éves sípolás. Ha addig nem figyelt volna oda valaki, akkor most megteszi. Szerintem ezek is reklámfogások, hogy figyeljen oda mindenki, mert lankadt az érdeklődés a reklámok iránt. Ugyanolyan fogás, minthogy felerősödik a hang, ha valaki elaludt volna tévézés közben és felébressze. (hogy tudjon átkapcsolni, bár szinte minden adón egyszerre mennek a reklámok). Szóval nem értem.

Üdv.Hócipős



2021. aug. 13. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig az ún. gyermekvédelmi törvény miatt csinálják ezt a műsorszolgáltatók. Szerintem kb 10 ilyen kérdésnél le lett írva az elmúlt 1 hónapban. 😂
2021. aug. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek, közben felfedeztem a leírásokat. De akkor is hülyeségnek tartom. Teljesen megvezetnek bennünket.
2021. aug. 13. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!