Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A titánok sorozatban miért...

A titánok sorozatban miért szerepel a természetfeletti?

Figyelt kérdés
Azokra a szereplőkre gondolok, akikben erő lakozik. A képregényben is így volt?Azokat nem olvastam.

2021. szept. 2. 15:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Kék hajú alacsony lányra gondolok, meg egy rózsaszín hajúra például, nevük sajnos nem ugrik be.
2021. szept. 2. 15:30
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egy szuperhősös film. Mi olyan meglepő azon, hogy van benne természetfölötti?
2021. szept. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, hogy Batman-nak, és közvetlen csapatának nincsen természetfeletti ereje. Macskanőnek, Robinnak, és Éjszárnynak például. Vagy a sorozat nem Batmant, és közvetlen csapatát állítja közzéppontba?
2021. szept. 2. 17:12
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Te még egy szuperhősfilmet se láttál vagy mi van?

Batman szupereje mindig is a pénz volt. Ő csak sima ember, mint a környezetében még páran. Superman-nek meg pl azért van, mert ő kriptoni (földönkívüli)

Ezt már egy ovis is tudta, már az én időmben is.


Amúgy a szuperképességek létének/nemlétének mi köze van ahhoz, hogy ki van a középpontban?

2021. szept. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak ùgy mondom hogy a titánok sorozat a Tini titánokról (Teen Titans) szól és nem Batman ,,csapatáról” ami azért gondolom feltünt ha megnézted akik már jó ideje olyan állapotban léteznek ahogy vannak (mármint ez nem igaz mert eléggé elcseszték öket élöszereplösben). A képregényekben is így volt és az egyik legnépszerübb DC rajzfilmben a Tini titánokban is. A rózsaszín hajù lány Starfire aki egy földönkívüli hercegnö a lila hajù pedig Raven aki félig démon.

A szuperhösök nagy részének amùgy van természetfeletti ereje csak ùgy mondom. Batman nek a pénz az ereje de pl. Flashel, Zöldlámpásal, Supermannel vagy WW-vel mi van? Vagy a Marvelból (abban jobban otthon vagyok) Pòkember, Wanda, Strange, Amerika kapitány (valamennyire) vagy Pietro, Groot, Mordály, Mantis vagy Hulk, Thor, Loki? Velük mi van? Mivel a müfaj nagyrészt fantasy sok olyan dolog van ami eléggé nem valósághü vagy kifejezetten természetfeletti. Te tényleg nem láttál egy szuperhös filmet sem?

2021. szept. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
Rachel, szerelmem, én csak miatta nézem. Bár csak be kerülhetnék a filmbe. Olyan cuki. Vele akarnék csak lenni.
2021. dec. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!