Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tetszett a Squid Game?

Tetszett a Squid Game?

Figyelt kérdés

Bevallom én nem rég láttam csak, de nem csalódtam! Nagyon tetszett!

Megfogott minden részlete.

Szerencsére nem idegenkedtem a felirattól sem és magától a koreai nyelvtől sem, mert a My Way és a Train to Busan filmeket ismerve tudtam mire számítsak!

Minőségi darab lett ez is!



2021. okt. 16. 23:05
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Mi az?
62 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
Megvárom a magyar szinkront szerintem mert a koreai nyelven fárasztó lenne nézni :D
2021. okt. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Aki nem ismerné itt az előzetese:

[link]

2021. okt. 16. 23:08
 3/10 A kérdező kommentje:

1#

Nehogy azt hidd! :) Én bár csak három filmet láttam eddig ezen a nyelven, de szerethető és kicsit vicces is ahogy kifejezik magukat! :D

Szerintem a szinkron ezen is nagyon sokat rontana…

2021. okt. 16. 23:09
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Tetszett hogy nem raktak bele felesleges szálakat. A mellékszereplők is jól ki voltak dolgozva szerethetők lettek és volt pár sokkoló csavar is benne.


Viszont remélem nem lessz folytatása, kaptunk egy kerek történetet egy folytatás biztosan elbszná

2021. okt. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Biztos le leszek pontozva, de nekem összességében nem tetszett. Nem volt rossz, de sokkal nagyobb körülötte a hype, mint kéne. Kiszámítható a sztori, zavaróan sokszor mutatnak percekig egy jelenetet, azt is lassítva (nem sűrűn nézek koreai filmeket, lehet azoknál ez bevett szokás). A karakterek meg számomra nagyon klisések és még csak nem is nagyon kedvelhető egyik sem. A rendőr szálát pedig teljesen feleslegesnek éreztem. Szerintem hasonló témában az Alice in Borderland sokkal jobb.
2021. okt. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Ötös, szerintem pont azért jó hogy sokáig mutatnak egy jelenetet, mert jobban rá lehet hangolódni a film hangulatára, gondolok itt mondjuk az üveggolyós részben az öreg "halála" előtti cselekményekre. Az tényleg eléggé lassan ment meg minden, de én annál a résznél majdnem el is sírtam magam, mert annyira sajnáltam szegényt. Ha már írtad hogy a sorozat kiszámítható, azt ne mondd hogy kiszámítottad azt is hogy mi lesz az öregember sorsa. A rendőr száláról meg annyit hogy lehetséges hogy nem halt meg és a s2 ben még lesz valami szerepe annak a rendőri szálnak, vagy annak hogy értesítette a rendőrséget az ember. Egyébként lehet ránézek arra a sorozatra amit írtál mert már többen ajánlották...
2021. okt. 17. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6 Az első részekben már voltak gyanúsabb jelek az öregemberre, (pl. ahogy közbeavatkoztak, mikor az öreg kiabált, hogy hagyják abba az öldöklést) de az üveggolyós résznél én már biztos voltam, hogy neki sokkal nagyobb szerepe van. Annál a játéknál az összes főbb szereplőt láthattuk a háttérben ahogy lelövik és összeesik, ellentétben az öreggel, akit pont eltakart a fal és csak a "katona" látszódott, ahogy lő egyet valahova.

Biztos vagyok benne, hogy egy esetleges 2. évadban lesz szerepe a rendőr szálának is (és azt is biztosra veszem, hogy nem halt meg), de én mondjuk az első évadban inkább a játékokra és a játékosok érzéseire tettem volna a hangsúlyt és csak a 2. évadban fókuszáltam volna a játékmesterre, a VIP-ekre és ezzel együtt a rendőr szálára is.

2021. okt. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%

Sajnos lesz második évad, így borítékolható a tény, miszerint el fogják cseszni. A végére már így is nagyon kiszámítható volt az első évad is, a zsarus szálnál is már bőven érezhető volt direkt nem zárják le rendesen, mert második évadot akarnak készíteni.

Az első évadnak meg nagyobb volt a hypeja, mint amennyire jó. Nem dél-koreai sorozat lenne, hanem pl.: amcsi már rég szétszedték volna, amennyire kiszámítható.

Sok dél-koreai filmet láttam már meg sorozatot is, nem Netflixes lett volna kb. középszinten maradt volna népszerűségben. Nagyon könnyen ki lehetett számítani ki meddig jut a játékokban, már az elején érezni lehetett kik lesznek a döntősek, ki fog meghalni, stb.

2021. okt. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert már nagyon unalmas ez az egész tiktokon ezt látom mert fuu de menő vagyok kiraktam egy squid game videót hát nagyon nem menő sőt kínos
2021. okt. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó volt, tetszett, de sokkal jobbra számítottam.

Az én IQm az béka segge alatt van, de pl az üveggolyosnál olyan kiszamithato volt hogy egymás ellen lesznek -már a párválasztasnal-, hogy huuu xd


Jó sori de nem annyira mint amennyire annak mondják

2021. okt. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!