Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki a kedvenc versenyződ az...

Ki a kedvenc versenyződ az X-Faktor 10. évadából?

Figyelt kérdés
Kérem, hogy aki csak szidni tudja a műsort; vagy még egyáltalán nincsen senki, akit már egy picit is kedvelne; az most ne válaszoljon! Köszönöm!

#X-Faktor #RTL Klub #RTL #XF10 #X-Faktor 2021
2021. okt. 31. 21:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

Nekem az egyik kedvenc versenyzőm Kovács Harmat, a másik pedig Mardoll.

Én úgy vélem, hogy mindketten különleges és tehetséges előadóművészek.

2021. okt. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%

25 felettiek közül: Margie

Fiúk közül: Alex, Dávid, Marci

Csapatok: Fogalmam sincs itt kik vannak igazából?!? A tegnapi rockbanda nagyon bejött, a többire nem is emlékszem.

Lányok: Mardoll +1 (ő szeptemberben lett 25 szóval lehet a 25 felettiek csoportjában kell legyen), remélem ő mindenképp bekerül az élő showba is, vele az a helyzet, hogy benne ott van az X amit keresnek, egy igazi egyéniség, vannak már saját dalai és szerintem nagyon tud.


A többit meg majd ők eldöntik... Lányok idén a legjobbak és legalább 20-25 tehetséges volt, de mutatták őket kb 10 másodpercig, hiába voltak nagyon jók. (Gondolok pl Fazekas Eszterre.) Így nyilvánvaló, hogy olyan fog az élő showba bejutni, akinek leadták a teljes produkcióját. Ha tippelnem kéne én is azt mondanám hogy Harmatot viszik be az élő showba. Igazából az a lány egy tucat és még nagyképű is, sokan vannak vele énekhang szempontjából egy szinten és jobbak nála, de nagyon sztárolják a nővére miatt és ő már szerepelt a TV2 egyik műsorában, így szerintem őt vinniük kell... Harmadikként ott lesz Kamilla vagy Paulina. Ha pedig Mardoll-t 25 felettiként kezelik akkor esetleg Erika. Én már nagyon várom a székes énekléseket, szerintem Alex kapja a lányokat és abból lesz valami vita. :) Biztos, hogy megint nagy parádé lesz a lányok kategória miatt és a Facebook is felrobban, mint tavaly, Bogit mindenki szidta a döntései miatt. Szerintem most is ez lesz. Vissza lehet nézni az angol és amerikai X-faktorok székes feladatait, azokhoz képest ez semmi, cirkusz. Műbalhé, előre tudják kik kellenek a műsorba, a tehetség nem fontos. Pont ezért már nem is izgatom magam emiatt, de alig várom hogy végre a mentorok is égessék magukat a döntéseikkel. Megérdemlik a lebőgést.

2021. okt. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Hegyih
2021. nov. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
25%

Hegyih egy akkora forma meg arc meg vagány csaj meg minden, hogy elvenném feleségül akár most, de jól tudjuk hogy amit csinált az nem volt elég ehhez a műsorhoz. 😔 De nem Petit kéne hibáztatni. A fülébe súgnak, hogy kell rapper az esélyegyenlőség miatt, ugyanúgy ahogy Alexnek, hogy Patrik kell az LMBTQ üzenet miatt, és ahogy Adélnak hogy Crush kell a Hooligans-es apa miatt, stb.

És tök jó hogy Paulina és Mardoll is a felnőttek kategóriájába került. Így Kamilla és Erika is elő showban lesz a Harmattal. ❤️ De amit Eszterrel csináltak az pofátlanság netovábbja. Én tudom, hogy ő mennyire tehetséges, nem hiába ült a széken. Válogatóról 10 másodpercet mutattak belőle, a 6 székes feladatról pedig 5-öt. Bizonyára leénekelt ott sokakat, de ne tudjunk róla semmit, mert ki kell esnie! Anett biztos befutó Mardollal és Paulinával. Esztert elengedni... Az RTL egy rakat sz*rt nem ér! De Margiet is szépen kirakták, és semmit nem tudunk meg hogyan és miért! Összevágnak mindent mindenhogy, semmit se úgy ahogy épp volt. Sunyi bohóc egy csatorna.

2021. nov. 8. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

Az anyuka, akit az exferje nem engedett enekelni. Es a füstös hangú, vörös hajú, sajat dalokst hozo lany.

Meg Margue, kar, hogy szandekosan eltuntettek a szekesnel.


A tobbiek nem erdekelnek, se fiuk, se csapatok. Utobbiak kifejezetten unalmasak, ez a sok rockbanda teljesen hidegen hagy.

2021. nov. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk nagyon rosszak lesznek idén. Marci nem elég jó hogy megnyerje, Patrik meg a rapper hiába mennek tovább, ki is esnek már az elején. Megbánják még hogy ennyi különcöt tovább kellett engedni, a jókat meg elküldték. Szégyen egy műsor.
2021. nov. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
19%
Tok igazad van. Az a Patrik nevu egyaltalan nem volt jo, csak hat lany ruhakat hord meg mukormei vanbak es ugye akkor politikaiag korrekt a musir, ha tovabbviszik ezt a diszpintyet, aki feleolyan jo enekes... Lassan csinalhatnanak egy Shemale kategoriat is.
2021. nov. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Kéne egy különc+protekciósok kategória és nyugodtan nyomják bele az összes szimpatizánst, hogy kiszavazhassák mindet az elején. És akkor legyen 12 hely azoknak is, akik valójában megérdemlik, azokról dönthetne egy reális szakmai zsűri.
2021. nov. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem a lányokból Erika a kedvencem.

A fiúkból Alee.

A 25 év felettiekből nincs kedvencem, mert mindenkit tehetségesnek gondolok, bár Imi Pláza már kicsit sok.

A lányoktól szerintem Harmat semmi extra, nem tudom, hogy miért favorizálják. És Peti úgy akarta kidobni Erikát, hogy hiába jó a hangja nem elég egyedi, ez is azt bizonyítja, hogy a magyar énekversenyeken már nem a tehetségeket nézik:(

A fiúk közül Álmosnak kellett volna továbbmennie nem a siránkozó, hibázó Rolandnak (Gáspár Laci ismerőse, így tovább ment persze). Szóval az a kategória se tetszik annyira, de pl. Alee tényleg tehetséges meg Attila is.

A zenekarok közül Adél továbbjuttatta azokat, akik nem voltak jók, kivéve a 3 lányt, ők jók voltak most.

És nem tudom, hogy a gyerekbandát miért éltetik ennyire, nem jók eléggé, de gyanítom élő showba lesznek, hiszen a "közönség" elvárja, hogy gyerekek szerepeljenek a tv-ben.

Szóval szerintem ez már rég nem a tehetségről szól, de elég ehez megnézni a zsűrit. Azért egy Adélt össze se lehet hasonlítani pl egy Hernádival:)

2021. nov. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
47%
Harmatot azért, mert a nővére színésznő, a gyerekbandát azért mert a lánynak a Hooligans dobosa az apja. Így már érthető? Patrik az élő showban lesz az LMBTQ miatt (lehet Imi Pláza is de nem biztos, valahol azt olvastam hogy Anett nem jutott be az élőbe, de lehet csak pletyka). Mardoll anyja is lehet fizetett nekik, de már alapból volt a csaj a Survivor műsorban, lehet csak szerepeltetik tovább. Nem tudom miért művelik ezt az RTL-nél, és ez hogy nem meríti ki az érdekellentét fogalmát, de ez gusztustalan már.
2021. nov. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!