Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » X-faktor 22 éven felüliekről...

X-faktor 22 éven felüliekről mit gondoltok, ugye hogy Gáspár Laci nem azokat vitte tovább, akiket szívesen vitt volna?

Figyelt kérdés

Imi Plázát konkrétan végig fikázta, Mardollt ugyan "dícsérte" de kényszeredetten, a jegyzettömbjét is eldobta.

Míg Anett, Fazekas Eszter tényleg lelkesítette.



2021. nov. 14. 21:09
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Jó, hogy írtál, így kicsit validáltad a zsűri döntését.

Nekem nem igazán jön be stílusra Imi, de a fő problémám az volt, hogy láthatóan Lacinak se és ennek ellenére vitte őt.


Mardoll karakter, és saját stílusán belül ott van a szeren. De ma az volt az érzésem, hogy masszívan unták őt. Ha nem lett volna a festékpatron, semmi emlékezetes nem lett volna ebben az előadásában.

Kicsit túl sokat foglalkozik magával a csaj a saját szerzeményeiben ami nem vet rá jó fényt.

2021. nov. 14. 23:25
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ami nekem mostanában nem tetszik az X Faktorban az az, hogy nagyon sok részlet kimarad, ami árnyalná a képet és nem egészen érthető a néző számára, hogy ki mit csinált vagy a mentoroknak mi baja van vele.

A 22+ kategóriában pl. nekem az volt az érzésem, hogy jött Anett, alulteljesített, Laci csalódott egy jó nagyot és elkezdett puffogni és ezt vetítette ki a többi énekesre, mondván, hogyha a kedvencem szar volt ma, akkor a többi se lehet jobb. De ugye ez nem derült ki maradéktalanul az adásból.

Vagy amit furcsálltam még, az Regina produkciója volt. 3 mentor tök jogosan (szerintem) állva tapsolt, Puskás Peti meg hallgatott és egy árva szót sem szólt. Az ilyen apró részleteket lenne jó bevágni az adásokba, mert különben szinte értelmezhetetlen az egész műsor!4!4!4!!44!!44!4!44

2021. nov. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%
Reginánál és Hegyinél sokkal tehetségesebb lányok haza lettek küldve már a székesnél, direkt mutattak azokból csak pár másodpercet, hogy ne legyen miért vitázni a nézőknek.
2021. nov. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
58%
Valaki felvilágosítana, hogy Anettban mi volt jó? Vagy mi fog hiányozni? Engem meglepett, hogy egyáltalán idáig elvitte őt a Laci. Teljesen középszerű.
2021. nov. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
#12 igazad van. Egy kicsit az is bekavar a képbe, hogy olyanok jöttek vissza a táborba, akik amúgy az előválogatón kapásból ki lettek ejtve...és nem gondolom hogy ez is a megkavarás miatt lenne. Ahhoz kaptak mások 3 igent
2021. nov. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
#14 Az első két produkciója szerintem jó volt, de ami még inkább meggyőzhette Lacit az Anett története, hogy ugye ő is cigány származású, nehéz hátterű, van két gyereke, a férje anno elnyomta. Szerintem ki akarta volna emelni abból a sorsból, legalábbis nekem ez jött le, mert Laci mindig hangsúlyozta vele kapcsolatban, hogy mindig saját magára emlékezteti, hogy ő is milyen nehéz körülmények közül származik.
2021. nov. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
14, világszínvonalúnak nevezték a dalát, az isvolt, szép erős hanggal. OK, ingadozó a teljesítménye, de nem prifi. Laci szívesen is mentorálta volna, Mardollal és Imivel viszont láthatóan nem szívesen áll neki.
2021. nov. 15. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!