Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak én gondolom azt, hogy az...

Csak én gondolom azt, hogy az X-Faktor jubileumi, tizedik évada szakmaiatlan?

Figyelt kérdés
2021. nov. 21. 09:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy az. De ez a műsor már rég nem is a szakmaiságról szól, hanem a ripacskodásról meg a "freakshow"-tól.
2021. nov. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*-ról
2021. nov. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A tegnapi első élő show-ban ki voltam akadva az utolsó csere miatt, hiszen pont az a versenyző lett veszélyzónás, aki miatt hajlandó vagyok végigszenvedni ezt a színvonaltalan évadot.
2021. nov. 21. 17:20
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem csak te. De valóban ez már nem a szakmainasságról szól. Hanem inkább egy valóságshow. A műsor 80%-a a válogatók. Főleg azt mutatják ha valami botrány van, veszekedik valamelyik jelentkező a zsűrivel, vagy a mentorok egymással veszekednek, vitáznak. Ez a műsor. Aztán az élő showkon megy a szanálás, lezavarják 3-4 adásból, mert a műsor készítőinek ez már kevésbé lényeges.

Pedig pont fordítva kellene! Inkább a jó produkciókra kellene helyezni a hangsúlyt, nem az előre megrendezett vitákra. Én eddig minden évad minden adását néztem és szerettem is ezt a műsort, nem értettem egyet a fikázókkal. De valóban be kell látnom, hogy így nekem is egyre kevésbé tetszik.

2021. nov. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
5 élő adás volt az utolsó két évadban és ennyi lesz a mostaniban is. Viszont nekem úgy tűnik, hogy nem kell tudni énekelni, elég hadarni, hörögni, extrémen kinézni, hiszen több olyan versenyző is van bent, akiket normális mentorok első körben elzavartak volna. Ráadásul az nagyon abszurd, amikor egy versenyző produkcióját kritizálják (jogosan), aztán ejt pár könnycseppet, aztán a mentorok leültetik, megkockáztatva, hogy a mezőny legjobb hangja a veszélyzónába kerül.
2021. nov. 22. 23:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Extrém kinézet, beszédhiba, hátrányos helyzetű háttérsztori, külföldi, roma származású, nagyon fiatal, stb., ez mind előny az énektudással szemben már évek óta.
2021. nov. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Amióta ilyen jöttmentek a mentorok, mint most, azóta van ez. A származás amúgy nem lényeg, ha van tehetség. Erre jó példa az, amikor a Megasztár 3. szériáját a vajdasági születésű Rúzsa Magdi nyerte meg. Akire azt írtam, hogy a mostani X-Faktoros mezőny legjobb hangja, ő pedig erdélyi származású.
2021. nov. 23. 16:45
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

6 mióta előny ha roma vagy? Azért a russzo Tibi nem hiába nyerte meg meg a Gergő sem! Na a Gergő főleg nem!

Valamint nem hinném hogy szakmaiatlan hiszen a 2 legtehetségesebb bent van azaz paulina és alee…


Az hogy a többi bent van vagy sem az lényegtelen mert úgy sem fognak betörni mert nem elég jók…

2021. nov. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azért van az említett két versenyzőnél jobb is. Kamilla egy őstehetség, a többiek a cipője talpáig sem érnek fel. Miatta van értelme ennek az évadnak és csak miatta nézem.
2021. nov. 28. 07:09
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen tegnap megmuattta hogy tud! Viszont előtte rossz volt!

Valamint az a kettő is ős tehetség

Amit kiemelnék

Paulina: jó egyedi dalokat tud írni! Nagyon egyedi stilusban és jazz stilusban énekel! Mostanában sokat hibázik tény

Alee: nagyon jól rapper, viszont kezd unalmas lenni!

Kamilla: erős és jó hangja van! Hangilag ő a legjobb (paulina pedig technikában) ő neki sokkal többet kell tanulnia mert nagyon kezdő ez meglátszik rajta

A paulina meg mintha lámpa lázas lenne…!

Alee-nak ki kell lépnie a komfort zonajabol és nem az ő zenéjét nyomni pl eminem! Ő nála is meglátszik higy nincs tapasztalat és hogy tanulnia kell még nagyon sokat!

2021. nov. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!