Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak szerintem hamis? X...

Csak szerintem hamis? X faktor vélemények? Elfogytak vagy nem jelentkeznek a tehetségek?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek, van 2-3 jól éneklő szereplő is az évadban, de csak én hallom máshogy, mint a mentorok?

10+ évig tanultam zenét, ahova úgy választottak ki, szóval nem hiszem, hogy én hallok rosszul...

Miért lehet ez a borzalmas minőség?



2021. nov. 26. 09:43
A kérdező szavazást indított:
A tehetségeket kidobták a válogatókon, rossz embereket választottak ki.
A tehetségek már nem az X faktorba jelentkeznek.
A vírus miatt nem jelentkeztek, paráztak, hogy elkapják.
Külföldre mentek.
Nincs már új magyar tehetség, kis ország.
Más, leírom kommentben.
41 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Melyik versenyzőt tartod hamisnak? Szerintem egyikük sem az.
2021. nov. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%

Ja, bocsánat, Mardollon kívül. Őt nem bírom.

#1 vagyok.

2021. nov. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
A tehetségek nem jelentkeznek ilyen műsorba, két okból. Ez már rég nem arról szól, hogy milyen a hangod, hanem egy show műsor. Ha akarnak lejáratnak, legyél akármilyen jó, akinek van egy kis esze annak ez nem kell. A másik, hogy ha nem is járatnák le, olyan szerződést kell aláírni, ami számára nem előnyös, még hobbiénekesként is nagyon megfogná, hivatásosként végképp. Ma már nincs szükség a tévére, hogy hobbiénekesként értékelhető számú közönséghez eljuss, vannak rendezvények, ahova némi előszűrést követően bárki besétálhat énekelni közönség elé. Bár sok köztük a rossz, gyöngyszemeket lehet kiszúrni az ilyeneken, akiket X-Faktor jellegű műsorokban soha nem fogsz látni.
2021. nov. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
97%
A székesnél elküldték őket, hogy a kedvenceket tartsák bent.
2021. nov. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
4. Igazad van, én is úgy hallottam, hogy Mardoll egy amerikai lány, azért Ő a SZTÁR. És igen, elküldték a tehetségeseket, miért? Mert egy nő legyen vékony, vetkőzzön, show-ban jól eladható, csak ez számit. Azt a molett asszonyt, akinek csodás hangja van, kidobták, csak azért, mert a mentorházban egyszer megcsuklott a hangja! Ez nem zsűri, ez nem tehetségkutató, ez csak egy "esztrádműsor", de még annak is rossz.
2021. nov. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!