Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek ki a legesélyesebb...

Szerintetek ki a legesélyesebb az X faktor megnyerésére?

Figyelt kérdés

Nagy kedvencem Alex, de valahogy biztos vagyok benne, hogy ő nem fogja sajnos, de 100%, hogy ő viszi majd a legtöbbre.


Szerintem még Paulina lenne érdemes rá ☺️



2021. nov. 27. 19:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
74%

"Egyébként igenis vitatható, hogy ő e a legjobb énekes, én például nem így gondolom.


Szerintem is Paulina a legesélyesebb."


A mai adás után is ez a véleményed? Paulina vizet se vihet Kamilla produkciójához képest. Ennek ellenére szerintem is Paulina nyeri meg, de csak mert már sztárt csináltak belőle ideje korán, holott hatalmas hibákat követ el.

2021. nov. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem, miután hallottam a mai produkcióját, nem így gondolom. A múlt heti szerintem rendben volt, de ma tényleg nem volt jó formában. Kamillától meg eláll a szavam, nem tudok mit hozzáfűzni. Jelen pillanatban úgy gondolom, a mai produkciók alapján ő már megnyerte.
2021. nov. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
76%
Kamilla
2021. nov. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
81%

Reginának és a BMS-nek egyértelműen a dalválasztással tolták el abszolút az esélyeit. Ez alapján bárkit meg tudja szívni.


Van kedvencem, de nem hsizem, hogy ő nyeri. Ígyhát mindegy.

2021. nov. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
90%
Tévedsz, mert Regina nem volt élő showba való. A dalválasztással nem volt gond, akkor szívatták volna meg, ha angolt kap. Ráadásul Regina elmondta, hogy ez a kedvenc dala, ő akarta ezt. És így is hamis volt végig meg egy hangnemben. Így már nincs mivel megvédeni, egyértelmű lett, hogy milyen gyenge. Nem kellett volna idáig elhozni, helyette kellett volna Erika vagy Harmat, ők továbbjutottak volna. Erika nagyon jó lett volna mint angol, mint magyar dalokkal is. Flórának viszont elrontották a dalválasztást, ráerőltettek egy hirtelen összecsapott saját dalt. Peti megkapta a legjobb kategóriát, de képes volt így is elcseszni.
2021. nov. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Szerintem én vagyok az egyetlen, akinek nem tetszik Kamilla:'D


Tényleg szép hangja van, de semmi különleges, egyedi.

Minden héten az adás előtt gondolkodom, hogy vajon ki milyen lesz és ki nyerhet majd, és egyszerűen Kamilla mindig kimegy a fejemből.. hogy ő is itt van.

Szerintem teljesen felejthető és hiba lenne ha ő nyerne, mert az emberek is elfelejtenék.

Nem úgy mint pl Alexot vagy Paulinát.

2021. nov. 28. 08:53
 17/18 anonim ***** válasza:
77%
Én Paulinának drukkolok, Alle is jó. De csak rappelni tud.
2021. dec. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
#17, már azt sem. Csak ilyen lihegős vackok vannak. A védjegye a nyelvpörgés, de már azt sem hallhattuk hetek óta.
2021. dec. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!