Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szólsz hozzá hogy Mészáros...

Mit szólsz hozzá hogy Mészáros Lőrinc egyik cége megvette a DIGI-t is? Szerinted ez pozitív dolog vagy negatív dolog az ügyfelek szempontjából?

Figyelt kérdés
2021. nov. 30. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem negatív. Mészáros egyértelműen 'kormányközeli' ember és így az ország egyik legnagyobb internetszolgáltatója is az lett. Azt pedig Kubatov lista óta tudjuk és a Pegazus ügy ezt megerősítette, hogy a kormányt nem igazán érdeklik az alap szabadságjogok. Ha valakit végzés nélkül meg akarnak figyelni, azt meg fogják. Egy Mészáros cég pedig ennek nem fog ellenállni.
2021. nov. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
35%
Remélem olcsó marad a többi engem nem érdekel
2021. nov. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Míg ettől még nem lesz naponta netkimaradás és az árak maradnak, addig szerintem az emberek 99%-a magasról tesz rá kié a cég.
2021. nov. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!