Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » 2021 X Faktor Paulina vagy...

2021 X Faktor Paulina vagy Kamilla?

Figyelt kérdés
Nektek kinek a produkciói tetszenek jobban? Nekem egyértelműen Paulina, mert van valami fűszer, dögösség a hangjában, ami zseniális, és a zene a vérében van. Kamillának nagyon szép hangja van, de nagyon nyers.

2021. dec. 6. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Kamilla. Paulina is szépen énekel, meg az aranyapám nagyon tetszett, de Kamillának gyönyörű hangja van.
2021. dec. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%

Ilyen gyenge, silány X-Faktor még nem volt. Talán az Opitz Barbis évad, de ennél még az is jobb volt. Ha a jobbakat szednék össze és tennék bele a műsorba, nem aszerint hogy mit követel a PC meg a trend, csak maguknak tennének jót...

Amúgy egyik se tetszik. Paulina mindig gyenge volt az élőben, Kamilla eddig tetszett, de az utóbbi adásban ő se volt jó. Igénytelen évad, pocsék szervezés, mentorálás-dalválasztás nulla. Ott tartunk, hogy még az élő showban is arra megy el a legtöbb idő, hogy a 4 idióta veszekszik egymással. Már ideje volna kaszálni ezt a műsort.

2021. dec. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%

Kamilla szomorú hangulatától ki tudnám bszni a tv-t.

Tény, hogy jó hangja van, de ezek a "zenék"...

2021. dec. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Kamilla
2021. dec. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2-es válaszoló: ha nem a trend szerint haladnának akkor kb a kutya se nézné a műsort. Marketing egyes leülhetsz.
2021. dec. 12. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem értem, hogy miért kell lepontozni csak azért, mert én Kamillát jobban szeretem. Idióták, hallottatok mart az ízlések és pofokról? Paulinát is szeretem.
2021. dec. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
41%

Paulina! Sokkal jobb mint Kamilla!

Ráadásul jó zenéket ír!

2021. dec. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39%

Kamilla ezerszer jobb….zseniális a lány, Paulina unalmas és sokszor hamis. Nézd meg Kamilla Tiktok videóit…..sajnos arról nem ő tehetett, hogy milyen dalokat választottak neki, de a másik 2 döntős tizede így nem tudta volna elénekelni azokat a dalokat sem.

Ez egy enekverseny, neki kellett volna nyernie!

2021. dec. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!