Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki miatt jelentkeznél a nagy...

Ki miatt jelentkeznél a nagy ő című műsorba, ha lenne ilyen lehetőséged?

Figyelt kérdés
Ki lenne az a magyar híres ember, aki miatt jelentkeznél, vagy elgondolkodnál rajta hogy jelentkezel, annyira bírod őt, hogy még ezt a műsort is vállalnád miatta, hogy megkűzdj érte?

2021. dec. 19. 02:32
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Küzdene a radai rosseb bárkiért is.

Mondjuk ha férfi lennék, Varga Irénkén mindenképpen elgondolkoznék.

2021. dec. 19. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerek túl sok magyar hírességet, de akik hirtelen eszembe jutottak: Molnár Tamás, Horváth Tamás, Linczényi Márk, Király Viktor, Magyar Levente, Szabó Ádám, Kucsera Gábor, Solti Ádám, Bozsek Márk, Szilágyi Áron. Biztos az összesnek felesége van, úgyhogy nem kell jelentkeznem. :D Talán akkor, ha Fluor Tomi/Diaz vagy Miller Dávid lesz. :D De áhh szerintem amúgy sem jelentkeznék, vicc az egész. Főleg hogy meg van rendezve, érzékelhető azokból a modoros dumákból, én pedig nem tudok színészkedni. Na meg küzdeni se fogok pasiért, vagy kialakul valami, vagy nem. De úgy nem is kéne, hogy végigcsókolja az összes nőt, aztán vagy engem választ, vagy megalázva leszek a végén. Szóval én egy pillanat erejéig nem "küzdenék", meg nem is hagynám magam csókolgatni. De a pár hetes ingyen kaja/pia, meg a szép randi helyszínekért talán kipróbálnám. :D

OFF: De amúgy szerintem is legyen csak Varga Irén a nagy Ő, ha amúgy is egy színjáték, és az legalább vicces volna. :D

2021. dec. 19. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Mészáros Lölőke
2021. dec. 19. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
Liptai Claudius
2021. dec. 21. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!