Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Dancsó miért jelentkezett...

Dancsó miért jelentkezett zsűritagnak ki mit tubeon? Miért akarja ennyire elvenni a lehetőséget másoktól, kik nem ennyire híresek, de ugródeszka lehetne számukra? Ennyire fényezni akarja a saját egóját?

Figyelt kérdés
Engem különösen nem érdekel, de másokkal nem fair szerintem, hogy a híressége miatt áll ott, ahol.

#videómánia #kimmittube
2015. aug. 7. 16:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Látom nem értetted a videója lényegét te sem. Dancsó ezzel a videóval csak elküldte az egész bagyázst újra a pi**ába.



Amúgy a többi zsúri nem az? Behívták a leghíresebb youtube celebeket azt kész. Igazából egy vicc az egész verseny, konkrétan nevetséges, persze egyes Youtube celebek mindent megtesznek a sikerért. Az a mai napig nem értem hogy a Szirmait hogy vették erre rá... többet néztem ki belőle.

2015. aug. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

"Látom nem értetted a videója lényegét te sem. Dancsó ezzel a videóval csak elküldte az egész bagyázst újra a pi**ába."


hát, nagyon kemény ez a nyomorék, akkora irónia és akkora paródia... hűűű


az az igazság, hogy a dancsó és a hozzá hasonló véglények csak arra valók, hogy a 11-14 éves korosztályt hülyítsék.

2015. aug. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%

Miért ne jelentkezhetne? Tavaly kik is voltak a zsűrik? Jah, hogy csomó híres celeb? Azzal semmi bajod nem volt? Látom téged is mar az irigység ;)

Szívesen a választ :-*

2015. aug. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
36%
Azt röhögöm 2-es, miattatok nagy utálók miatt ilyen népszerű, ti teszitek azzá. Kit érdekel ki nézi? Azt sem értem miért nézitek ha ennyire utáljátok, bár nekem mind1, szarok Dancsóra nagy ívből, csak jó rajta röhögni, jó filmkritikákat csinál.
2015. aug. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Miért ne? Bárki jelentkezhet. Nem tudom miért jön mindenki azzal hogy csak a 11-14 évesek nézik. Ez nagyon nem így van, elég sok ismerősöm bírja 25-40 közötti korosztály.
2015. aug. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
43%

én bírom Dancsót (22 vagyok), mert ha túllátsz a látszaton, akkor sok értelmes, aktuális témát feldolgoz, méghozzá viccesen, a filmkritikái vérprofik, de nem szakmázik, hiszen az unalmas lenne, és ki nézné?


miért vállalta el Szirmai? ezek pénzt kapnak ezért.


egyébként a magyar YoutBob legtöbb feliratkozóval rendelkező videósa jelenleg Dancsó. és mégsem hívták meg erre a "rendezvényre".

ésmégsem azért jelentkezett, hogy izzadságszagút bizonyítson, hanem poénból. ne hidd, hogy a két diplomájával nem tudott volna értelmesebb videókat összehozni, egyszerűen nem akart, mert egy troll :D


én végigröhögtem a jelentkezős videóját, mert tök epic, közben a többi meg tényleg komolyan vette a dolgokat, holott ez a verseny olyan szar, hogy nem is lehet komolyan venni


a tavalyiból is csak a Dancsó videójára emlékszem, meg ennek viszhangjára (Mondik Nóra botrány)

2015. aug. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Én is pár hónap híján 22 leszek, fiú és nem vagyok féltékeny Dancsóra, ahogy az egyik kommentelő írta.


Szeretem a videóit, bár tény hogy nem olyan stílusban videózik, mint a legelején, hiszen mindenki változik, azt is értettem, hogy Mondik Noémit figurázza ki, ahogy múlt évben ő adott kritikát, igaz, más szavakkal :P


Csak tényleg azt nem értem, tisztában van a rajongói bázisával, így egyértelmű ő lesz a zsűritag, és tényleg ezzel az ismertséggel másoktól vette el a lehetőséget, ha humorosnak szánta a videót, ha nem. De igazatok van, tudom hogy ez az egész verseny egy nagy 0, Puzsért meg Szirmait tartom csak valamire a zsűrik közül, de aki komolyan gondolja, vagy a videózás a lételeme, és be szeretne kerülni, azokkal nem fair volt Peti lépése. De ebből nem akarok vitát nyitni,eaaasy :)

2015. aug. 8. 22:27
 8/19 anonim válasza:

Dancsó (bár én személy szerint nem vagyok oda a videóiért, sőt) , de valószínűleg be fog kerülni, és a tényleg jókat bíztatni fogja, a szarokat meg elküldi az anyjuk körülbelüli irányába, természetesen vicces formában. (már akinek tetszik ez a fajta humor)


Hogy Gergő miért vállalta el?


Mert szereti ezt csinálni. Hisz annyira az emberekben, hogy szerinte van olyan, aki értelmes videókat küld be. Én személy szerint nem támogatom a műsort, de nem fikázom. Gergő i nyitott ások véleményére, Alexovics és Radics Peti negatív kritikáját sem utasította el. Ő lát ebben reményt, de megérti, azt hogy valaki nem, amennyiben ezt értelmesen fogalmazza meg.

2015. aug. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Édes istenem.... Komolyan senki sem értette? Senkinek sem esett le hogy ez csak egy vicc? Tavaly is és idén is csak beint egyet, nem akar zsűri lenni...
2015. aug. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Akkor kapna tőlem Dancsó egy kis riszpektet, ha az utolsó pillanatba visszalépne, hogy "Haha, akkor se fogok részt venni ebbe a baromságba!"...

Ha meg a pénz miatt ment, akkor menjen a fenébe. 400k feliratkozóval keres szerintem eleget.

Egyébként nekem rohadtul nem vicces, főleg századszorra, az, hogy beszívott, idióta képpel, direkt hülyén beszél, úgy, mint egy retardált. Felénél kinyomtam.

Régen szerettem, de áh. Ellaposodott.

2015. aug. 9. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!