Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki emlékszik még, amikor csak...

Ki emlékszik még, amikor csak két csatorna volt a tévében és azt is fekete fehérben néztük?

Figyelt kérdés
Távirányító nem volt hozzá és nem kapcsolt ki magától egy idő után energiatakarékossági okokból.Ha szemcsés volt a kép,vagy ugrált,egyik helyről a másikra raktuk az antennát,hogy jó legyen a kép.Nagy szám volt,ha valaki tudott venni egy színes tévét.Mi nagyszüleimhez jártunk át tévét nézni,mert nekik már volt színes tévé.

2021. dec. 31. 10:42
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Volt,hogy hetente egyszer adtak csak egy jó filmet,olyankor azt vártuk egész héten.Videónk nem volt,nem tudtuk fölvenni.Ha lemaradtunk,abban bízhattunk hogy megismétlik.
2021. dec. 31. 10:44
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
És hétfőn adásszünet volt, és egyszercsak jött a kísérleti (2.) műsor.
2021. dec. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 qkker1 ***** válasza:
100%
Hétfő volt a "gyerekcsináló nap".
2021. dec. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ha nem volt a tévében semmi,bekapcsoltam a rádiós magnót,beleraktam egy üres kazettát és ha volt valami jó zene fölvettem.Juventus rádió kívánságműsorából rendszeresen vettem föl számokat.Mindig vártam a délután 5 órát,akkor kezdődött:)
2021. dec. 31. 10:58
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én már csak színes tévét láttam és volt videónk. Akkoriban nem volt csatornalogó, felvettünk meséket amik úgy néztek ki, mintha műsoros kazetták lennének. Nemrég találtam pár ilyen kazettát, onnan lehet tudni, hogy tévéfelvétel, hogy a teletext maradványa előjött, dátummal és pontos idővel. Akkor már volt kábeltévé, de főleg külföldi adókkal, idegen nyelven néztünk egy csomó mesét. Kicsit nosztalgiáztunk most, mert ment a Rai Unon a Szépség és a Szörnyeteg. Elég gagyi az olasz szinkron, a dalok szövege nem illik a dallamba, össze-vissza vannak a sorok és tök más volt néhány helyen a szöveg. A magyar legalább próbálkozik az eredetire hajazni.
2021. dec. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hétfőn a rádióban volt kabaré.
2021. dec. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Csütörtökön sorozat ment... Isaura, Onedin család, meg ilyesmi.

Szombat esti filmkoktél...

Szilveszterkor mentek a legjobb filmek, na meg bedobtak egy félmeztelen "bemondónőt" stb. :D

Akkoriban még nem volt Juventusz szerintem, hanem Petőfi rádión ment a kívánság műsor.

Kabaré is csütörtökön volt, ha jól emlékszem.

Szabó család meg minden nap a rádióban.

2021. dec. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 belapus ***** válasza:
100%

A hétfői "szünnapokra" még én is emlékszem.Olyankor a "jugó" tévéműsort néztem.És ugyanott minden este a rajzfilmeket, amelyeket évekkel később Magyarországon is bemutattak.

Úgy rémlik, a "bemondónők" a Szuperbolában jelentek meg.

2021. dec. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 TR75 ***** válasza:
100%

#7

A sorozatok napja a kedd este volt (ismétlés szombat délelőtt).

Félmeztelen bemondónő...? Maximum a Parabolában, pár hetente szombat este, vagy szilveszterkor a Szuperbolában.

A Rádiókabaré hétfő esténként volt, havonta egyszer.

A Szabó család is csak hetente egyszer volt, talán az is hétfőnként, bár az nem volt a családi programunk része, szóval ebben nem vagyok biztos.

2021. dec. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is azt mondom, hogy a szilveszteri Szuperbolában volt.
2021. dec. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!