Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A dal női műsorvezetője...

A dal női műsorvezetője minden évben egy Wikipédián kívüli személy?

Figyelt kérdés

Orsovai Renáta és Rókusfalvy Lili életrajza nincs leírva a Wikipédián. Én el akarom kerülni a blokkolást. Azt, hogy mi a különbség a nevezetes és a nem nevezetes témák között, azt csak GhostDestroyer100 és a Wikipédia adminisztrátorai tudják.

Viszont aki a műsorvezetőket meg a műsorok (pl. Sztárban sztár) zsűrijeit kiválasztja, megnézheti, hogy a Wikipédián kinek az életrajza van leírva. Ha valakinek az életrajza nincs leírva a Wikipédián, akkor az illető egy dolgot tehet: sem műsorvezetőnek, sem zsűrinek nem választja.



2022. jan. 30. 09:04
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
84%
sajna, nincs jó helyen
2022. jan. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

A Wikipédián rengeteg olyan elkényeztetett infuencerke, jutuberke van fent “énekesként”, amitől kvázi mindenkinek égnek áll a haja. Már mint attól, hogy egyes netcelebek kitesznek egy alaposan feljavított, botfüllel felvernyogott, zeneileg nulla, sz@r videoklipet, akkor már egyből “énekesnek” titulálják őket, holott legalább olyan távol áll tőlük az éneklés, a dalszerzés és maga a művészet, mint a csillagászat vagy az atomfizika, de ők fennen hangoztatják, hogy ezzel már ők valakik, és jogukban áll olyan produktumokkal pukkasztásához a népet, amihez hangyafingnyit sem értenek.

Míg rengeteg művész van, akik éveket, évtizedeket tanultak, dolgoztak azért, hogy legyen egy zeneművészi, előadóművészi végzetségük vagy tudásuk. Csak egyáltalán nem érdekli őket a show business, de attól még topon vannak. Vagy ha érdekli, nincs akkora hátszelük, milliókat követelő menedzsmentjük és háttérgárdájuk, aki pár perc alatt felfuttatná őket. A nevüket nem tartalmazza a Wikipédia univerzuma, de ha bármelyik kis öntömjénező pukkancs meghallaná, mit produkálnak, szakadna az arc.

2022. jan. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
*jogukban áll olyan produktumokkal pukkasztani a népet…
2022. jan. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
71%

Szia Balázs6! Ha nem a Wikipédia szerkesztőinek idegeit borzolod, akkor a Gyakorin rontod a levegőt? Szép, mondhatom...


Igen, én vagyok az, akit a wikin "GhostDestroyer100"-ként ismersz. A blokkolást pedig nem tudod elkerülni. Kezdeményeztem a kitiltásodat, látod, mindenki beleegyezett. 11 éves wikis karriered alatt semmit nem fejlődtél, csomószor voltál blokkolva, mégis... semmi nem változott. A nevezett személyek pedig nem nevezetesek, éppúgy, mint az összes többi hozzájuk hasonló sem. Már bocsi, de ez van.

2022. febr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
A piros hivatkozások elkerülése végett aki nem nevezetes ember, az nem vezethet műsort, s zsűri sem lehet!
2022. febr. 18. 13:37
 16/29 anonim ***** válasza:

"aki nem nevezetes ember, az nem vezethet műsort, s zsűri sem lehet!"

A Wikipédián nem nevezetes ember. Az életben, ahol vezet műsort, ott vezethet, nem a Wikipédia szabályai szerint élünk. A Wikipédia YouTube-csatornáján gondolom nem vezethetne.

2022. febr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Minden nem nevezetes emberre vonatkozó hivatkozás színe piros. Bárki rá tud az egerével kattintani a piros hivatkozásokra. Ha valaki akár véletlenül is piros hivatkozásra kattint, akkor betöltődik egy szerkesztő, s csak a blokkolt felhasználók nem tudnak hülyeséget írni a wikipédiába.
2022. ápr. 3. 18:02
 18/29 anonim ***** válasza:
Miért akarna írni bármit is, vagy kattintani egy piros linkre?
2022. ápr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Próbálják meg az egérrel ráirányítani a nyilat valamelyik piros hivatkozásra, s nyomják meg a bal gombot! Majd meglátják, hogy kinek lesz igaza.
2022. ápr. 3. 21:54
 20/29 anonim ***** válasza:
Én nem ezt kérdeztem: Ha látja ott a piros link, tehát nincs mögötte semmi, akkor mégis miért akarna rákattintani?
2022. ápr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!