Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A dal női műsorvezetője...

A dal női műsorvezetője minden évben egy Wikipédián kívüli személy?

Figyelt kérdés

Orsovai Renáta és Rókusfalvy Lili életrajza nincs leírva a Wikipédián. Én el akarom kerülni a blokkolást. Azt, hogy mi a különbség a nevezetes és a nem nevezetes témák között, azt csak GhostDestroyer100 és a Wikipédia adminisztrátorai tudják.

Viszont aki a műsorvezetőket meg a műsorok (pl. Sztárban sztár) zsűrijeit kiválasztja, megnézheti, hogy a Wikipédián kinek az életrajza van leírva. Ha valakinek az életrajza nincs leírva a Wikipédián, akkor az illető egy dolgot tehet: sem műsorvezetőnek, sem zsűrinek nem választja.



2022. jan. 30. 09:04
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Pl. véletlenül. Vagy valaki játszadozik az egérrel.
2022. ápr. 3. 22:00
 22/29 anonim ***** válasza:
Akkor max meglátja, hogy nincs ott semmi. De mi ezzel a probléma?
2022. ápr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
A probléma az, hogy aki díszítésre használja a hivatkozásokat, az nem gondol azokra, akik az egérrel játszadoznak. Inkább blokkolják az embereket, hogy ne írjanak hülyeséget. Aki kiválasztja a műsorvezetőket, meg a zsűritagokat, ő is látja, hogy kinek az életrajza van leírva a Wikipédián. Ha mindig nevezetes embereket választanának műsorvezetőnek meg zsűritagnak, akkor minden hivatkozás kék lenne.
2022. ápr. 3. 22:09
 24/29 anonim ***** válasza:

De még mindig magas kicsit nekem. Miért játszadozna bárki az egérrel, egér arra van, hogy oda kattintson az ember ahova akar, nem fog egy oldalt csak úgy véletlenszerűen kattogtatni végig.

Ezt meg végképp nem értem, hogy mégis miért kéne olyanokat választani akik ott vannak wikin, wiki egy free oldal, aki akarja szerkeszti aztán ennyi, nem feltétele ez annak, hogy bárki bármit csináljon. Ennyi erővel nekem sincs wiki oldalam, akkor nem is létezek?

2022. ápr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Ön megteheti, hogy leírja egyes szám harmadik személyben a saját életrajzát. Majd törlik. Csak GhostDestroyer100 és a Wikipédia adminisztrátorai tudják, hogy mi a különbség a nevezetes és a nem nevezetes témák között. Ön is megpróbálhatja bármelyik műsorvezetőnek vagy zsűrinek az életrajzát beleírni a Wikipédiába. Kíváncsi lennék, hogy önről is azt hinnék-e, hogy ön a Balázs6.
2022. ápr. 4. 13:18
 26/29 anonim ***** válasza:
Jó ezt már végképp nem értem, de mindegy is szerintem.
2022. ápr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Amikor egy személy nem nevezetes, s a rá vonatkozó hivatkozásokat arra a célra használják, hogy díszítse a Wikipédia lapjait, az addig fog bosszantani, amíg meg nem halok.
2022. ápr. 22. 13:52
 28/29 anonim ***** válasza:
De akkor minek nézegeted a wikit? :O
2022. ápr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Mert kényszerbeteg...
2022. ápr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!