Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A dal női műsorvezetője...

A dal női műsorvezetője minden évben egy Wikipédián kívüli személy?

Figyelt kérdés

Orsovai Renáta és Rókusfalvy Lili életrajza nincs leírva a Wikipédián. Én el akarom kerülni a blokkolást. Azt, hogy mi a különbség a nevezetes és a nem nevezetes témák között, azt csak GhostDestroyer100 és a Wikipédia adminisztrátorai tudják.

Viszont aki a műsorvezetőket meg a műsorok (pl. Sztárban sztár) zsűrijeit kiválasztja, megnézheti, hogy a Wikipédián kinek az életrajza van leírva. Ha valakinek az életrajza nincs leírva a Wikipédián, akkor az illető egy dolgot tehet: sem műsorvezetőnek, sem zsűrinek nem választja.



2022. jan. 30. 09:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
mi van? nem gondolhatsz komolyan egy ilyen indokolatlan kérdést, mert közöd nincs a műsorhoz
2022. jan. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Szoktam nézni. Azt szeretném, hogy amikor a Wikipédián rákattintok a műsorvezetők meg a zsűritagok nevére, akkor az adott személy életrajza legyen olvasható!
2022. jan. 30. 09:17
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
azt előbb meg kell írni, és nyilván nem volt idő rá, vagy egyszerűen nem volt szükséges, ezért tanuld meg használni a böngésződ, mert nem véletlen hívják annak!
2022. jan. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Az én böngészőprogramom a Chrome. Én csak a Google találatai miatt foglalkozok a Wikipédiával. Én csak másolni tudok.
2022. jan. 30. 09:29
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Aha tehát ami nincs fennt a zinterneten az nem is létezik?
2022. jan. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Létezik, de a Wikipédia számára nem nevezetes személy. Az én könyveim régiek. Egy könyv addig új, amíg az ember megveszi, utána eltelik egy csomó idő, s a könyv régi lesz.
2022. jan. 30. 09:45
 7/29 anonim ***** válasza:
2022. jan. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem attól lesz valaki jó zenész, hogy fent van-e a neve a Wikipédián vagy nincs. Rengeteg tehetséges művésznek nincs.

Orsovai Reni zeneművészeti egyetemet végzett jazzénekes, míg pl. az X-Faktor zsűrije tipikusan olyan jöttment alakokból van összeverbuválva, akiknek bár összejött a hírnév, de még kottát sem tudnak olvasni, zeneileg képzetlenek, nem értenek a hangképzéshez, mégis ők osztják az észt.

2022. jan. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
7 - köszi, minden világos! ment a jelentés
2022. jan. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Kivételesen nem troll, viccen kívül autizmusa van, a linkelt oldalon kommentekben többen is jelzik, hogy nem trollkodik. Számára ez a Wiki dolog valamiért a fontos, ennyi az egész.

2022. jan. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!