Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az exatlon hungary all stars-b...

Az exatlon hungary all stars-ban, ha az egyik végjátékot a kékek, a másikat pirosak nyerik, akkor 4 párbajozó lesz?

Figyelt kérdés

2022. febr. 2. 22:47
 1/10 A kérdező kommentje:

Csak mert emlékszek, hogy négyes párbaj volt ha jól emlékszek, a pirosaktól Reni és Szandi, a kékektől Hanna és Dorci párbajozott.


Na most ugye 2 kék lány nem védett, Dorci és Bogi. A végjáték első felét elvesztették, így Dorci a biztos párbajozó. Arról beszélgettek, hogy Bogi hogyan tudná elkerülni a párbajt. Azt mondták csak úgy, ha a végjáték második felét megnyerik. De ha megnyerik a második felét, akkor is két kék lánynak kell futnia nem? Mert akkor négyen futnának összesen, tehát Bogi sehogyan sem tudná elkerülni a párbajt.

2022. febr. 2. 23:05
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Boginak jelenleg (A mai napot is beleszámolva) a legjobb a statisztikája a kékeknél. Ha ezt tudja tartani holnap és Bálint nem előzi meg, akkor értelemszerűen ő nem mehet párbajra legjobb statosként. Emiatt, ha a végjáték második felét a kékek nyerik, akkor nagy valószínűséggel egy Reni vs Dorci párbaj lesz csak. Mint ahogy Vesty kiesésénél is Bálint lett volna a 2. párbajozó, de legjobb statosként nem mehetett, így ott is csak Andris vs Vesty volt. Akkor viszont nem tudom mit lépnek, ha a holnapi napon is a kékek vesztenek és mellette Boginak marad a legjobb a statja.
2022. febr. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Ez adásban is elhangzott, hogy Boginak a legjobb a statisztikája? Én ezt nem hallottam. Minden futamot végignéztem és ilyen 50%-ra becsültem a statisztikáját. Akkor valószínűleg tévedtem, ha jobb Bálintétól is a stat-ja.
2022. febr. 3. 00:24
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Adásban nem hangzott el, gondolom megvárják a holnapi végjáték eredményét vele. Egyébként Bálint 69,4%-ról kezdte a végjáték első felét, 2 futamból 2-t vesztett, így leesett 67,18%-ra (64 futamból 43 nyert és 21 vesztett). Bogi 63,6%-ról kezdett, 5 futamból 4-et megnyert, így felment 68,75%-ra (16 futamból 11 nyert és 5 vesztett). Szóval 1,57%-al jobb jelenleg Bogi. Neki ügye negyed annyi futama volt, mint Bálintnak, így neki sokkal jobban ugrál a statisztikája 1-2 futam után.
2022. febr. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi. A pontos statisztikáknak egyébként utána lehet nézni, vagy magadtól számoltad ki?
2022. febr. 3. 17:25
 6/10 A kérdező kommentje:
De ha Bálint megelőzi bogit és a kékek nyernek, akkor négyes párbaj lesz ugye?
2022. febr. 3. 17:26
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha Bálint visszaelőzi, akkor nagy valószínűséggel négyes párbaj lesz.


A statisztikát egyébként tudod követni a [link] oldalon. Ezen mindig csak másnapra frissítik a táblázatot. Ellenben van egy Lord Viktor nevű néző, aki elég aktívan követi az Exatlonokat (nem csak a Magyart), aki Excel táblázatban gyűjt egy csomó infót és minden futam után frissíti a statisztikákat. Ezt itt érheted el, ha érdekel:

[link]

2022. febr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát néztem a mai adást is és szerintem baromi rosszul oldották meg. Dorcinak nincs ellenfele, így küldik Vikit, aki majd megmérkőzik vele a bentmaradásért. A bajnokokkal szemben ez tisztességtelen, tök mindegy, hogy Dorci vagy Viki fog győzni, a kihívól létszáma ugyanannyi marad. Így olyan, mintha nem esne ki onnan senki, hiába hozták le a bajnokok a végjátékot. Vikivel szemben sem tisztességes, nem hiába szoktak védettek lenni az új játékosok, amíg belerázódnak.
2022. febr. 3. 23:13
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazságtalan volt a pirosakkal és Vikivel szemben is. De nyilván az volt a cél, hogy Dorcika bent maradjon mindenképp.
2022. febr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ hogy a készítőknek éppen milyen kedvük van. Szerintem nem véletlen hogy Bogi megelőzte Bálintot mert egyébként Dorci-Bogi lett volna ami úgy hogy nincs közöttük feszkó, érdektelen lett volna. A Viki-Dorciról azt gondolták hogy nagy durranás lesz de nagyon átlátszó volt. A következőn meg nem is a legrosszabb statisztikájú fog párbajozni mert az szokás szerint sérült, így Kása papa maradt. Szerintem megint lesz valami csavar, a Kása-Ungi párbaj unalmas lenne. Vagy hazaküldik Zalánt Mackóval együtt és kitalálják hogy nem lesz párbaj hogy ne veszítsenek több embert egyszerre a kékek vagy a második végjátékot is elvesztik a kihívók és Kása-Geri párbaj lesz mert az drámaibb.
2022. febr. 10. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!