Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Meglehet nézni a Végtelen...

Meglehet nézni a Végtelen háborút és a Végjátékot az előző Marvel filmek zöme ismerete nélkül?

Figyelt kérdés

#Marvel #Endgame #Infinite War
2019. júl. 3. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Megnézni meglehet, de, hogy nem fogod érteni a filmek felét, az is biztos.
2019. júl. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megnézni meg lehet, csak nagyon nem érdemes, mert még annyit sem fogsz belőlük érteni mint a Mátrixból első megtekintésre. Fogalmad nem lesz hogy ki kicsoda, kivel van, hogy kerül oda, miért teszi azt amit stb. Ezek a filmek egymásra épülnek, olyan kb. mintha a tetőt akarnád felrakni anélkül hogy állnának a falak... Sok értelme nem lenne. Kezdd el nézni a Vasemberrel, 22 film van ha jól emlékszem, egy hónap alatt ledarálható. Ha meg nem érdekel, akkor csak azért ne nézd mert "mindenki azt nézi". Felesleges időpocsékolás lesz.
2019. júl. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazából párat pótolj be előtte, főleg a main figurák filmjeit mint a vasember, fekete párduc stb.

Mondjuk a nyomi pókembert nem kell, megcsípi a pók azt falán mászik pont.

2019. júl. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na szóval én tavaly úgy néztem meg moziba a végtelen háborút, hogy előtte egy marvel filmst nem láttam csak a haverjaim meghívtak. Nagyon tetszett a film és egyből nagy rajongó lettem de alig értettem belőle valamit... ha az előző bosszúálló részeket és az amerika kapitány polgárháborút megnézed előtte szerintem sokat segíthet mégis az az igazi ha utánna az összes marvel filmet megnézed.
2019. júl. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!