Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik Disney Channel sorozat/...

Melyik Disney Channel sorozat/sorozatok a kedvenc/kedvenceid vagy volt/voltak kedvenc/kedvenceid?

Figyelt kérdés
Aki akarja oda írhatja, hogy miért a kedvenc sorozatja/sorozatjai vagy volt sorozat/sorozatjai!

2022. márc. 7. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Hú, kicsit nehéz lesz az összeset leírni, de megpróbálom: Hannah Montana, Varázslók a Waverly helyből, Zack és Cody, Jonas, Sonny a sztárjelölt, Phineas és Ferb, H2O, Jessie, Austin és Ally, Indul a risza, Sok sikert Charlie, Zsenipalánták, Király páros, Vámpírunk a gyerekcsősz, Zeke és Luther, Aaron Stone, Született Kémek, Cserecsapat, Kis tini hős, Benne vagyok a bandában, Jake és Blake, Az eb és a web, Laborpatkányok, Liv és Maddie, Király suli, Pecatanya, Amerikai sárkány, Kid vs cat, Kick Buttowski, Rejtélyek városkája. Azt hiszem ennyi :D Igen, ezek már sajna elég régiek, de mérföldekkel jobbak mint a mostani Disney sorozatok.
2022. márc. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hú nekem nagyon sok van!!!!
2022. márc. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2-es, ha szeretnéd ide leírhatod nyugodtan azt a sok sorozatot!

Örülnék annak!

2022. márc. 20. 17:18
 4/7 anonim válasza:
81%
Gravity falls.
2022. ápr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 2-es! :)

Hát én például leginkább az Alex és bandáját ajánlanám, mert az tényleg nagyon jó, emellett a Soy Lunát is. A Bia se rossz. A Viloletta kezd idegesíteni.

2022. ápr. 19. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A zűr közepén:

(Röviden) Egy nagy családról szól, 7 gyermek és a szülők. Bemutatják a mindennapi életüket. Nagyon érdekes/vígjátékos kis sorozat!


Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai:

(Röviden) Egy 3Ds animációról van szó, ami Párizsban játszódik. Katica és Fekete Macska szuperhősök, akik Halálfejtől (4. évadtól már Árnyszárnyú, és az 5. évadban pedig Monarch. Ez a sorozat nőtt nagyon a szívemhez! Mai napig is a kedvencem.


Sydney és Max:

(Röviden) Egy tinilány életét mutatja be, és közben betekintést kaphatunk az édesapja tiniéletébe is. Rendkívül vicces/érdekes sorozat. Nagyon érdekes látni azt, ahogyan a szülők élték meg a mi korunkat.


A Sydney és Max, valamint A zűr közepén sorozatoknak 3.évada van. Ebből a két sorozatból nem terveznek több évadot.

Viszont a Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai sorozat már az 5. évadot adja le. (jelenleg még csak 2 rész van kiadva az 5. évadból) Az elsőtől a negyedik évadig van szinkron. És valamikor majd biztosan lesz az 5. évadra is!


Remélem, hogy tudtam segíteni! :)

2022. júl. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A gravity falls és a Randy cunningham kilencedikes nindzsa és csillag kontra gonosz
2023. szept. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!