Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ajánlani sorozatokat?...

Tudnátok ajánlani sorozatokat? Reális komoly témájú. eddigi kedvenceim:-Hannibal -The Blacklist -Fargo -True Detective még tetszett:-Black Mirror -13 reasons why -The Fall

Figyelt kérdés

2018. nov. 1. 22:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
A szolgálólány meséje. Érdemes belepillantani:)
2018. nov. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Banshee
2018. nov. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%

Mindhunter

Mr. Robot

Bates Motel

2018. nov. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Én akkor ajánlok egy olyan sorozatot ami szerintem a legjobb magyar, de szerintem világ színvonalban is nagyon elől van.


A címe: Aranyélet.

2018. nov. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

a fargo mióta reális és komoly? ettől még persze kiváló:D


the americans, the wire, breaking bad

2018. nov. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 TR75 ***** válasza:
Bron/Broen
2018. nov. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy a fargo az, csak ilyesmi sorozatokat keresek:D
2018. nov. 2. 10:07
 8/13 anonim ***** válasza:

Terápia - magyar változat. Ez a pszichoanalízist ülteti át popra. A maga szakmai (pszichológiai) hibáival együtt is elég érdekes és feszült hangulatot idéző sorozat lett. Filmes szempontból nagyon profi kivitelezés (egy-két baki ott is van, de azok szerintem easter egg-nek lettek benne hagyva).


Narcos - maffia sorozat, de ez hosszabb. Pablo Escobar és a körülötte kialakult drog kartelek világát poposítja, de használ archív felvételeket és azok alapján megrendezett jeleneteket, ezért elég sok hiteles rész van benne. Adj neki egy esélyt!


Breaking Bad - művészileg is megfogó képek, érdekes történet, nem elnyújtott, hanem jól tervezett, fordulatos, de értelmes cselekményszál.

2018. nov. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
állítólag a the killing is nagyon jó
2018. nov. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem még a Spartacus is nagyon jó. A 0. évaddal (Az aréna istenei) érdemes kezdeni.
2018. nov. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!