Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyen gyakran használod a...

Milyen gyakran használod a Streamingeket? (Netflix, HBO GO/NOW/MAX, Apple TV+ , Prime Video, Disney+, Starz Filmbox live stb?

Figyelt kérdés

Nekünk Netflix HBO Max és Apple tv van. Én leginkabb heti 3x nézem.

A parom a netflixet és az apple tv-t szinte minden este. Arra vagyok kivancsi így megeri e előfizetni , nem hadznalom e túl keveset? Ti mennyit használjátok ?

Van torrent is termeszetesen, de nincs helyem 20-30 giga1 rhadt 4K filmre :D streamingrn megkapom ;)

Köszönöm.



#Streaming, HBO MAX, apple tv, iptv, ez a jövő future #Hardver, filmezés kikapcsolódás
2022. márc. 20. 09:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Kenyeres hasonlat ezer éves, csak még mindig nem sikerült megérteni hogy nagyon nem ugyanaz, mert míg a kenyér egy darab addig ilyen esetben az eredeti sem tűnik el.
2022. márc. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

HBO MAX-unk van. Naponta vagy két naponta nézem. Nekem bejön.

Korábban kipróbáltuk a Netflixet is egy hónap erejéig, de azért annyira nem voltam oda... Bár sokan szeretik azt és, de mint mondtam, én személy szerint egyáltalán nem kedvelem. Nem tetszik a kínálat.

2022. aug. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!