Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Idegesit és falra mászol a...

Idegesit és falra mászol a napi hatezer yettel reklámtol a tévében?

Figyelt kérdés

#reklám #yettel fasság
2022. máj. 1. 19:26
A kérdező szavazást indított:
yettel
reklámok
idegroham
tv szétzuzás
13 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Ma már a lineáris tévéző egy leszakadó, kihaló fajnak számít. Akit olyan szinten zavarnak a reklámok, hogy ilyen szintű dühöt legyen képes érezni, rég leszokott volna a kereskedelmi tévézésről, nem pedig a neten hőbörög.
2022. máj. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Én már vagy húsz éve nem nézek tévét...
2022. máj. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A halláskárosult fater nézi max hangerovel. Bármely pillanatban lépek be a házba, 10 percen belul ordit a yettel fos reklámja a lálá-láá.lláá la-la. la láá-
2022. máj. 1. 19:55
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Vegyél neki fejhallgatót, ha folyton székben ül.

Ha nem, akkor mobil hangszórót. 10 centiről csak nem fog üvölteni.

2022. máj. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Talán ha egyszer láttam belőle 3 másodpercet.
2022. máj. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Most mi bajod az I'm the Passanger-rel?
2022. máj. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Redaler2 válasza:
100%
Nincs hagyományos tévé előfizetésem és nem is lesz többet ér a HBO Max meg a Disney+ nincs reklám és műsor ajánló akkor megy a film és sorozat amikor én akarom. Amúgy meg vegyél apudnak egy rádiós Sony fejhallgatót amit rá kötsz a tévére aztán probléma meg is van oldva. Nem értem a mai világban egyeseknek miért megy ennyire nehezen egy ilyen kis probléma megoldása. Sony MDR-RF895RK vagy Sony WH-L600 fejhallgató és meg is oldottad a problémát.
2022. máj. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kokomfitty ***** válasza:
100%
A mostanában látható reklámok jó 90%-a mérhetetlenül színvonaltalan sokszor gusztustalan.
2022. máj. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Csakegysajt95 válasza:
75%
Tévét sem nézek már, de apa ugyanezt csinálja xD jönnek a reklámok, és vele együtt a mérgelődés
2022. máj. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!