Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Napi 30 ezer ft-os google...

Napi 30 ezer ft-os google hirdetéssel, évi 4 milliós trélerbérlés 15 ezer /cím plusz 200 ft / km árral autómentősnek reális lehet a 6 ezres órabér tisztán, ha 60-80 ezret kér + áfa mentésenként és napi 1-2 fuvarja van? Mennyit pihenhet?

Figyelt kérdés

Mennyi fuvart kell csinálnia egy évben, hogy nullszaldón legyen?


0-24 ben megy menteni ha kell.


Az előbb beszéltem az egyikkel, de nem akartam hinni a fülemnek!



2022. ápr. 30. 19:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt is számlázza ahonnan elindul és amíg ugyanoda visszaér "rakománnyal" vagy anélkül szóval nincs számlázatlan kilométer.
2022. ápr. 30. 19:22
 2/7 anonim ***** válasza:

Nincs.


Gyorsszámolással kijön a matek és még marad is neki.

2022. ápr. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen reális
2022. ápr. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem inkább havonta 30 ezer a hirdetés? Napi összegnek irreálisan magas, mégiscsak egy maszek autómentősről beszélünk és nem egy országos méretű cégről.
2022. ápr. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Napi 30 ezer, én is rákérdeztem kétszer is.

Azt válaszolta rá, hogy így egyből az első helyre kerül, ha pihenni akar akkor felfüggeszti, és akkor nem hívják.

2022. máj. 2. 08:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség.. miért bérel trailert, miért nem vesz?
2022. júl. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az autómentőt köztudottan a helyszínelő zsaruk hívják, pontosan azt, amelyik jattol nekik. Baleseten kívül meg elég ritkán kell manapság autómentő.
2023. máj. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!