Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Érdemes előfizetni a Netflixre...

Érdemes előfizetni a Netflixre, ha igen, akkor melyik csomagra?

Figyelt kérdés
Mostanában gondolkodom azon, hogy kipróbáljam a Netflixet. Én leginkább TV-n, laptopon és telefonon nézném. A legjobban az ázsiai sorozatok és filmek érdekelnek, de szívesen nézek történelmi dokumentum, és útifilmeket is. Szüleim inkább a szinkronos filmeket preferálják, nem tudom, hogy mennyire van jelen a platformon.

2022. júl. 4. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Hát új előfizetőként sok sorozat van ami érdekelhet, de viszont ez később változhat. Értem azalatt bár ez lehet csak személyes, de mikor előfizettem állandóan sorozatoztam, mindig volt valami ami érdekelt, ma meg már felnézek havonta egyszer.


Hogy melyik csomag éri meg az attól is függ, hogy hányan akarjátok egyszerre használni. Nekem a legnagyobb csomag van mert többen használjuk. Minőségi különbség is van, de az tuti le van irva valahol, hogy melyik csomagban milyen felbontással lehet nézni. Illetve most lesz majd egy nagyon olcsó csomag, de ott lesznek reklámok is.


Nagyrészt feliratosak a tartalmak, de ahogy észre vettem ami felkapottabb sorozat/film azokhoz már van szinkron. Dokumentum filmeknél még nem találkoztam szinkronossal, illetve azok a filmek amiknek megveszik a jogát, azoknál sem mindegyiknél van magyar nyelv.


Mostmár nincs ingyenes próba, de ha előfizettek a legkisebb csomagra és ha nem tetszik, akkor sem buktok sok pénzt. Ha viszont igen, akkor bármikor lehet csomagot módosítani.

2022. júl. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
HBO sztem sokkal jobb
2022. júl. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
3-4 éve használom szerintem nagyon jó van sok érdekes dolog fent és akad szinkronos is minden másra ott a jobb mint a tv ami max 1 reklám/ videó
2022. júl. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a disney+ sokkal jobb
2022. júl. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!