Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy fizetős lesz az RTL Klub?

Figyelt kérdés

[link]


Engem személy szerint nem hat meg a dolog, ha nagyon RTL Klub hiányom van, akkor bekapcsolom a Tv2-t. Ott is van jóban rosszban meg miegymás. Csak abban reménykedem, hogy a szolgáltatók külön opcióként fogják árulni (mint pl.: HBO) és nem pedig emelik a már meglévő csomagok díjait. Ti hogy vagytok vele?


2010. szept. 24. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Pfff :D különösebben nem hat meg , legalább még véletlenül se fogok a győzike showra vagy a mónika showra kapcsolni :D mert nem lesz.


jajj ezt még ide kell írnom :D , jajj NEeeee lemaradok majd a barátok köztröl meg a megasztár 20-ról :D neeeeee nem fogom kibíni :D


sztem a tv2-nél is csinálhatnák ezt .

2010. szept. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kedves cili bácsi... a megasztár 20-ról nem fogsz lemaradni, mert az a TV2-n lesz :P :)


Persze, mint mondtam engem is csak akkor érintene a dolog, ha nem külön opcióként árulnák majd a csomagot, hanem emelnék mondjuk az alapcsomag havidíját és abba tennék bele. Ez sokaknak rossz lenne.

2010. szept. 24. 13:30
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Spechen sie magyar?Olvassátok már el.Vagy csak a nagy piros betűket ismeritek?
2010. szept. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:29


Nem értelek... végigolvastam az egész cikket, igen. Mi a kivetésed a kérdéssel kapcsolatban?


Hogy a kérdésedre válaszoljak, igen, SPRECHEN magyar.

2010. szept. 24. 15:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha digis vagy upc-s vagy t-homeos vagy akármilyen parabolás kivéve antenna digital os tévéd van akkor NEM LESZ FIZETŐS!
2010. szept. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
rtlmost-on gondolom vissza lehet nézni nem? :D Én Fibernetes vagyok =(
2010. szept. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csesszék meg agyhalott műsoraikat.

Rtl klub meg a tv2 Régóta nem néztem, így nem örülök neki, hogy fizetni kell azért, amit nem is nézek.


Remélem, hogy ki lehet vetetni a kínálatból a neten visszanézhető minden. :)

2016. okt. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!