Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szóltok Barna Gergő...

Mit szóltok Barna Gergő kieséséhez?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 20:49
1 2
 1/19 anonim válasza:
74%
Én nagyon sajnálom. Végig neki szurkoltam. Nekem ő tetszett a legjobban. :((((
2011. okt. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Én sajnálom, de hát nem lehet folyton bömbölni, nem bírta volna a műsorral járó dolgokat.
2011. okt. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
szerintem igazán kaphatott volna egy esélyt, a rajongók szeretete önbizalmat adott volna neki, erősödött volna tőle...
2011. okt. 9. 20:56
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk fiúknál egyik sem valami hű de nagy szám...innét még tényleg Gergő volt a legkiemelkedőbb.
2011. okt. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Aki már eleve sírva megy oda a mentorához, nem való egy ilyen tévéműsorba, mert az élő show alatt ettől sokkal nagyobb nyomás lesz a versenyzőkön. Túl kisfiú még ehhez. Tehetséges, de még erősödnie kell.
2011. okt. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon jól énekel, de ennyit nem lehet sírni, én se mertem volna bevállalni, hogy elviszem az élő show-ba. Ő ezt nem bírta volna. Igaza volt Keresztes Ildikónak, erősödjön meg, jöjjön vissza pár év múlva, és akkor akár még meg is nyerheti. Sajnálom azért mert abba a kategóriába tényleg ő volt a legjobb.
2011. okt. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%

Én is sajnálom, de én is egyetértek azzal, hogy nem bírná az élő műsor tempóját.

Egyik kedvencem volt. Talán még hallunk felőle.

2011. okt. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
A fiúk közül neki volt a legjobb hangja, igazából szerintem a 6 közül egyedül ő érdemelte volna meg, hogy továbbjusson. Sajnáltam nagyon. Remélem jövőre visszajön.
2011. okt. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Panda Péter ***** válasza:
93%
egyértelműen nagyon különleges hangja van, de egy mentornak azt is figyelembe kell vennie, hogy itt élő showról van szó. ha kimegy a színpadra, és elérzékenyül szegénykém, akkor nem lehet reklámblokkot bevágni amíg kipityergi magát, ez nem így működik. nekem semmi bajom vele, hogy ő egy ilyen érzelmes srác, sőt, talán jobb világban élnénk, ha több hozzá hasonló lenne, de ebbe a műsorba nem való. megmutatta magát, talán még lehet belőle valaki és ez a lényeg.
2011. okt. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon érzékeny, művész lélek, aki - bár áldott tehetség - ezt a versenyt nem, vagy csak nagyon nehezen tudta volna végig csinálni. Még a Tabáni István is nehezen viselte ezt a nyomást, pedig nem kevés a korkülönbség kettejük között. Ráér még pár év múlva is próbálkozni, addig edződhet lelkileg és tanulhat is még.
2011. okt. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!