Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Netflix/HBO/Disney - Ncore?...

Netflix/HBO/Disney - Ncore? Melyik jobb?

Figyelt kérdés
Melyiket használjátok a legjobban? előnyei? hátrányai?

2022. szept. 8. 14:13
A kérdező szavazást indított:
Netflix/HBO/Disney !
Ncore!
39 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
A Netflix/HBO/Disney triónak eléggé szegényes az e-book kínálata...
2022. szept. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Meg minden nincs meg egyiken se a három közül.
2022. szept. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%
Ncore az lopás!
2022. szept. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Kényelemből sokkal jobb az előfizetés. Ez szerintem már a tv-s előfizetés modern (meg jobb) verziója. Bármikor, bárhol meg akarsz nézni valamit, csak be kell kapcsolni a tvt és böngészhetsz


Viszont ha mindig tudod mit akarsz, nem csak unalomból tvzel akkor 100% torrent. Egy év disney+ árából kitelik egy 1TB-os külső vinyó. Arra fér film rendesen. Ha van 4k tv, de rossz a neted akkor a minőség is sokkal jobb letöltve.

2022. szept. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
4# Szerencsére fillérekbe kerül amúgy is. Én a négy "nagyot" fizetem, Netflix-HBOmax-Prime-Disney és nagyjából amibe kerül egy hónapban, azt egy bagós 5 nap alatt elfüstöli..
2022. szept. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Az nCore a legjobb, mert minden streaming szolgáltató műsora felkerül oda aznap. Ráadásul többféle minőségben és azt szeded le, amelyik jobban esik. Másrészt a legtöbb film ottmarad és nincs az, hogy egyszer csak leszedik onnan és nem tudod megnézni. Kb 12 éve használom és nemcsak ezt az oldalt, hanem többet is. A "lopással" pedig szinte mindenkit meg lehetne vádolni, csak ki ezt, ki azt "lop el" valahonnan.
2022. szept. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
10%

#6, ja, ha mindenki úgy gondolkodik mint te és a fajtársaid hogy mindent Ncore, akkor egy idő után nem lesz semmi, majd aztán mehetsz majd tűntetően és a társaid is hogy nincs film-sorozat!


Szégyen!


Tudod ám más is meri a torrent oldalakat, csak a legtöbb felnőtt ember már nem ér rá seszekedni vele, illetve megkeresi azt a pénzt+ majd nézd meg a villanyszámládat 1 hónap múlva, aztán majd rádöbbensz mennyit fizetsz torrent után!

2022. szept. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Betarcsazos net korszakában maradtál? Mai netekkel még a 30 gigás filmek is percek alatt vannak lenn. Arról nem beszélve hogy letoltes közben nem fog 3gy pc se több száz wattot fogyasztani.
2022. szept. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok


Sajnos nem győztél meg! Más is ismeri, de nem használja? Más is ismeri, csak nincs hozzáférése? Más is ismeri, csak becsületes (magyar)? ... Hagyjál már ezekkel! Van egy notebookom, ami állandóan be van kapcsolva és folyamatosan seedel. Igen, 12 éve, kis szünetekkel, de egyfolytában. Bízd már rám, hogy mi éri meg nekem jobban! Képzeld, időm is van rá!


Mondok valamit: nem mindenki gondolkodik így, mint én! Az emberek egy része hajlandó fizetni a streamingért és nem rajtam és a többi pár százezer-egymillió letöltőn múlik egy ilyen szolgáltató sorsa. Én és a többi letöltő max az utolsó 1% lehetünk a sorban. Borravaló alatti kategória.

2022. szept. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#7


1. Nem a torrent a minden. Vannak sima mezei online filmnézős oldalak is. Pl Videa, Indavideo, stb. Azokkal nincs bajod?


2. Rákeresel. Rákattintasz. Letöltöd a torrent fajlt. Megnyitod a kliensben. Vársz pár percet. Bármikor szünetet tarthatsz a letöltés közben. Kész. Nézed, amit akartál.


2. Azt hiszed, hogy aki torrentez bármit, az hozzá jutna csak úgy anélkül is? Most 21 évesen, egyetemistaként vagyok olyan szinten, hogy van bankszámlám, és talán használni is tudnám, mivel 0 instrukciót kaptam hozzá. De pl a szüleim s a szobatársaim még most sincsenek ezen a szinten.

Vagy én pl leginkább könyvet szoktam letölteni, mert mivel nem Magyarországon élek, elég szegényes a magyar nyelvű könyv valaszték nálunk...


3. Ha már itt tartunk, a szüleim azt se tudják, mi az a Netflix, s hasonlók. Na, az a nagy bevételkiesés, nem a torrentezők. (Főleg, hogy ahogy már írtam, az online filmnézés népszerűbb.)

Mozit direkt nem írok, mert az már annyira kezd kikopni, hogy egyetemistaként láttam először élőben működő mozit.


4. nCore-on s a hasonló oldalakon nem csak filmek és sorozatok vannak. Könyvek, képregények, appok, stb. Azokat "enyhén" nehéz lenne Netflix-ről beszerezni.


5. A Google Chrome megterhelőbb a gépnek, mint a qBittorrent.


6. Miért lenne nagyobb a villanyszámla attól, hogy +1 program fut a gépen, míg használom? Sehol se kell a végtelenségig seed-elni, általában elég 48 óra. nCore-on van erre 6-2 heted, newinsane-en 2 heted, Diablo torrent-en meg végtelen időd, ha nem akarsz a limit felett letölteni. De nCore-on pl van egy megadott számú havi seedkötelezetlen torrented is.


7. Még telefonrólis lehet torrentezni. Az aztán nagyon sokat fogyaszthat...

2022. szept. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!