Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak szerintem oldották meg...

Csak szerintem oldották meg szarul ezt a pár dolgot xfaktorban?

Figyelt kérdés

Néhány videóból (pl. nonstop) mutattak 15 másodpercet, azt meg percekig mutatják, hogy keresztes sír a régi barátnőjével.

Ha nincs idő, akkor inkább vágják ketté a műsort, amúgy is nagy a nézettsége, ők is jól járnának, és nem lenne ilyen szar ez az egész, hogy 5 ember kiáll, és 1 ember énekel úgy 1 percet aztán kész.

Meg hogy nem mondják meg/írják ki, hogy ki jut utána, nekem is innen kellett megtudnom (bár sejtettem) hogy király l norbert továbbjutott.


Ez a 2 dolog valami hihetetlenül idegesítő.


2010. szept. 25. 22:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
igaz,végül is a versenyzők érdekelnek,nem a zsűri
2010. szept. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hát ja. Engem azok is érdekeltek volna, akiket az előző válogatóban sem adtak le. Most is csak azokat adták, akiket az első válogatásban. Elég sz.arul hozták ezt össze.
2010. szept. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
De tényleg hülyén van megoldva. Eleve hülyeség, hogy a mega és az xfaktor egy időben van, de habár eddig az xfaktor vezetett, sztem ma tuti megverte őket a mega. belenéztem az xfaktorba, de jobb volt a mega, már csak azért is mert élő volt. az x faktor pedig nagyon vontatott volt ma, arról nem is beszélve, hogy van néhány arc akit mindenhol szerepeltetnek, és őket mutatják, tehát nem egyenlően van elosztva a szereplésük...
2010. szept. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Jobbat vártam.Nagyon összevágták az egészet...
2010. szept. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

23:06


Hiába volt jobb a megasztár (bár azt nem néztem), attól még nem hiszem, hogy megverte volna.

Majd pár napon belül kiderül.

2010. szept. 25. 23:10
 6/15 anonim ***** válasza:
Ennek a két csatornának nem az lényeg, hogy a nézők mind a két műsort láthassák, hanem egymás "megverése". Ez a mai x uncsi volt, pont azért, mert ugyanazokat adták, akiket az első körös válogatóban. Szóval sok mindenkiről nem is tudjuk, hogy ő is ott volt, és milyen hanggal. Gondolom azokat nyomják akik már tuti a döntőben lesznek. Nagyjából azokat az arcokat tippeltem én is a döntőbe. Mondjuk engem az se érdekelt, hogy az a párocska szakított, mégis 5 percet áldoztak rá...várom, hogy élő műsor menjen, kiváncsi vagyok, akkor melyik lesz a nézettebb. Bár én x-es vagyok, lehet, hogy ,mivel a mega elöbb beindult, az inkább néző csalogató lesz, és leragad ott a többség.
2010. szept. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
héj azt nem tudjátok a terhes csajszi tovább jutott-e?
2010. szept. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

igen, itt a lista.

[link]

2010. szept. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

23:06 vagyok


Hát nem tudom, eddig én is X-es voltam, de ma áttértem a megára. És sztem itt is fogok ezekután maradni. Tényleg azért mert most már érdekelni fog, hogy kivel mi lesz. És én úgy gondolom most, hogy sokan így lesznek még vele...Ráadásul az x még a jövőhéten is olyan lesz mint ma. Összevágások lesznek majd, míg a mega pörögni fog. Persze kíváncsi leszek az x-re is, de nálam a mega vezet a mai után.

2010. szept. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Meg tényleg rossz, hogy csomóan álltak ott a háttérben akiket szóra sem méltattak... A testvérpárokat nyomatják, meg a Demjén hasonmást, a terhes csajt, a szerelmes párt, a sírós nőt stb. Voltak akik csak ott álltak a háttérben és kivágták őket...
2010. szept. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!