Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szólnátok egy értelmiségi...

Mit szólnátok egy értelmiségi Való Világhoz?

Figyelt kérdés

Vagyis csak tengerbiológusok, orvosok, költők és más hasonlók költöznének be a villába.


Micsoda konfliktusok lehetnének! Pl. be lehetne válogatni egy bírót és egy olyan ügyvédet, akinek korábban keresztbe tett! És aztán jöhetne köztük egy love story, nemtől függetlenül.


Vagy mélyreható, már-már személyeskedésbe torkolló vitákat hallhatnánk arról, miért jobb Arany János Petőfinél.


máj. 15. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Szilágyi János ezer éve egy beszélgetésben felvetette, hogy mi lenne, ha mondjuk bekameráznák a lakásukat, és a nézők nyomon követhetnék a civil életüket. Nem lett belőle semmi. Mit gondolsz, miért?
máj. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem lenne kit beválogatni, nem lenne jelentkező🤣

Nekem a sima régi ValóVilág is hiányzik (tini voltam, amikor normális szériák mentek).

máj. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem vannak olyan realityk, amik hasonló emberekről szólnak. Pl. az animal planet, love nature egy csomó hasonlót ad mindenféle biológussal, állatorvossal, állatmentővel és gondozóval. Vannak ezek az állatkertes sorozatok is.

Orvosok is szerepelnek ilyesmiben, de ott sajna sok a plasztikai sebész és más területet alig érintenek.


Mondjuk bezárni őket egy villába nem biztos, hogy túl érdekes lenne. A "nem értelmiségi" emberekkel sem érdekes. És nem azért, mert nincs diplomájuk, hanem mert nem csinálnak semmi érdekeset. Egész nap a villában meresztik a valagukat.

Pedig bárki életét be lehetne mutatni jó tálalásban, nem számít a munkája.

Itt a koncepció alapból rossz, ezért kell nekik azt a sok problémás alakot bejuttatni, akik mindig generálják a feszültséget.

máj. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy tengerbiológus sem azért agyal minden nap, miért fogyasztják el a kardszárnyú delfinek a bálnák máját, ő is a mindennapokban ugyan olyan ember, mint te vagy én. Nem lenne érdekes őket összezárni. Hasonló veszekedések, nézeteltérések lennének. Mert attól hogy valaki kitanult valamit vagy értelmiségi, még nem biztos, hogy mondjuk az indulatait kezelni tudja.

100 fölötti IQ-val meg tudatosan nem csökkensz le arra a szintre, hogy félmeztelenül táncolj az asztal tetején egy műsorban akár van diplomád, akár nincs.

máj. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezzel a felvetéssel az a gond,hogy egy valódi értelmiségi eleve be sem költözne abba villába.Nem venne részt ilyen műsorban.
máj. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!