Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Bolondos Dallamokról kérdés?

Bolondos Dallamokról kérdés?

Figyelt kérdés
Szilveszter kandúrnak van kis fekete cicája? Tudom,hogy van amikor van kicsi fekete cica is a mesében (neki fekete a farka vége nem fehér). Ez a kis fekete cica Szilveszter kicsinye,vagy Szilveszter kicsi cicaként (Baby bolondos dallamok tudom,hogy van)?
2023. jan. 4. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
A teljesen fekete farkú macska Szilveszter fia, angolul Sylvester Jr., magyarul nem tudom, hogy hívják.
2023. jan. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ma láttam úgyis a Tapsi Hapsi 1001 nyúl meséjében hogy fehér a farka vége. Akkor van ahol fehér,van ahol fekete ezek szerint.
2023. jan. 4. 17:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A baby bolondos dallamokban maga Szilveszter, egyébként meg - amikor együtt vannak - az a fia. (Sylvester jr.)
2023. jan. 5. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tehát 2 szerepben ugyanaz a cica. Van amikor saját maga,van amikor Szilveszter fia.
2023. jan. 5. 12:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Pontosan. És Szilveszter fia szerepel fehér és fekete farokkal is.
2023. jan. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez is érdekes,hogy ha Szilveszter fiaként szerepel éppen,nem egyforma a farka. De ezek szerint ha Szilveszter kicsinek,akkor mindig fehér a farka vége. Meg az is érdekes,hogy ugyanaz a cica 2 szerepben,egyszer saját maga Szilveszter kicsinek egyszer meg az ő fia. Ezért nem értettem a kis cicát.
2023. jan. 5. 13:24
 7/7 A kérdező kommentje:
Hol vagy melyik Bolondos dallamok mesében szerepel fekete és melyikben fehér farokkal? És ezekben éppen Szilveszter fia vagy Szilveszter kicsiként?
2023. ápr. 5. 12:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!