Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Volt pár évvel ezelőtt a...

Volt pár évvel ezelőtt a "Keresem a családom" c.sorozat. Várható hogy folytatódik? Van még jó pár ember akinek érdekes a története (pl nekem is) és keresi a felmenőit,rokonait.Persze keresem magánba is, de ebbe a sorozatba is bele illene.

Figyelt kérdés
a történethez hozzá tartozik, hogy anno örökbe adtak, mostoha körülmények között nőttem fel gyakorlatilag az Árvácska c. regény detto, a vérszerinti anyám aki a kórházban ott hagyott utána férhez ment, lett is (tudomásom szerint) egy családja aki nekem ugye a féltestvérem. Én jó pár éve tudomást szereztem róla (meg is találtam egy közösségi oldalon), tehát tudok róla, de a féltesó mit sem sejt anyja előző életéről és rólam sem hogy létezik egy féltestvére, egy nővére. Nyilván jól meggondolom hogy elé lépjek-e ezzel hiszen gyakorlatilag az anyját "vádolom " meg. (legalábbis elsőre neki tutti ez lenne a reakciója. Természetesen hivatalos dokumentumokkal tudom bizonyítani(anyakönyvi kivonatok). Viszont apai vonalon elkezdtem kutatni magam is a családfát. Apai vonalam állítólag nemesi vonal. Szülők (vér szerinti és nevelő szülők) nem élnek már. Szóval ezért is érdekelne hogy esetleg várható-e a sorozat folytatása. Úgy tudom/hallottam többektől, annak idején a sorozat nagy sikert aratott.

2023. jan. 8. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha olyan bevételeket termelt volna akkor amr rég folytatták volna.
2023. jan. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%
Szép kis mese, csak kár, hogy fogalmad sincsen az örökbeadás menetéről, és adatvédelmi vonatkozásairól.
2023. jan. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!