Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy normális...

Miért van az hogy normális ember nem talál magának normális kapcsolatot? Pedig elég sokat meg tesz érte.

Figyelt kérdés

Manapság azt veszem észre hogy minden nő: megrögzött hazudozó, hitegető, megjátszó, vagy sok emberrel kever.

Szó szerint normális és becsületes kategóriába tartozok de minden randi vagy partnerkapcsolatnál kiderül pár találkozás után, hogy van a nővel egy olyan jellegű gond ami miatt esélytelen bármit is kezdeni vele. Az emberek a gyökerekre buknak a gyökereknek meg minden jött ment megfelel? Szeretnék női válaszokat kapni hogy manapság miért nem örülnek ha egy normális becsületes kedves emberrel vannak? ÉN:27F

UI: De a legtöbb randi se nagyon hozható már össze mert könyörögni kell egy találkozó miatt is viszont ha egy tajparaszt kiszámíthatatlannal kell bármit arra ugranak.



#nők #kapcsolat #érdekes kapcsolatok #női hazugságok
2014. dec. 22. 10:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Én már túl vagyok a csajozós időszakomon, de nekem az olyan nők, akik után te vágyakozol akkor sem kellettek, ha rám vetették magukat. Van nagyon sok normális, kedves, aranyos nő. Miért nem velük ismerkedsz?
2014. dec. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, csak nem volt eddig szerencséd.


Úgy gondolom, hogy én normális vagyok és a férjem is az. Az egyetemen ismertük meg egymást, harmonikus a kapcsolatunk.


Ha egy randiért könyörögni kell az már rég rossz. Ugyan nem ismerlek, de szerintem rossz helyen keresgélsz.


Minden jót, kívánom, hogy mielőbb találd meg az igazi társad, akivel megérdemlitek egymást.


27/N

2014. dec. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%

nagyon átvertek?


abba nem gondoltál bele, hogy te is a tajtparasztokra buksz?

2014. dec. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Elvileg én normális nőkre megyek... Legalábbis előadás szerint. Nincsenek óriási elvárások. Alapvető normalitási szint, becsületesség, minimális humor, beszéd készség(olyannal nem tudok mit kezdeni akivel beszélgetni se lehet).
2014. dec. 22. 10:54
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok, de azért én is írok. :)

A kérdésfeltevésed sajnos olyan, amire nehéz normálisan válaszolni. Szerintem nincs olyan nő, aki azt vallaná magáról, hogy becstelen és hülye párra vágyik. Van benned egy jó nagy adag sértettség, aminek biztos meg is van az oka. Még azt is mondhatnám, hogy megértelek, mivel nekem is sok kellemetlen tapasztalatom volt.

Egész pontosan mik azok a gondok, amik miatt nem jöhettek szóba azok a lányok/nők, akikkel randiztál vagy párkapcsolatod volt?

Szerintem inkább úgy kérdezd: Mit szúrnak el a kedves, becsületes férfiak, hogy nem érdeklik a nőket!

2014. dec. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Magadon is kéne gondolkodnod.

Azt vettem észre, hogy vannak emberek akik egyszerűen beleválasztanak egy bizonyos típusba sokszor, egymás után. Ezt egy kis önismerettel ki lehet küszöbölni, és akkor nyithatsz más jellegű emberek felé.

Valószínűleg te is ilyen vagy.

Gondolkozz, ismerd meg magad és légy nyitott.

ÉS nagyon fontos, hogy ne kezdj el általánosítani, meg levetíteni ezt minden nőre, mert azt megérezzük és nem fogunk leállni olyan férfival aki szerint "minden nő hazudozó patkány" vagy ilyesmi. Ez fontos!

2014. dec. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem ismerlek, így nem mondom biztosra, de talán Benned van a hiba ha senki sem jó. Ilyen egyszerűen NINCS. Engem pl. mindig is taszítottak az állandóan sajnálkozó férfiak. Volt ilyen ismerősöm. Túl magasra tette a mércét (persze szerinte nem, de én női szemmel nagyon jól láttam hogy IGEN), aztán meg csodálkozott amikor a p-csák kikosarazták. Aki olyanokra bukik, az ne csodálkozzon ha nem talál köztük normális lányt. A hetente - kéthetente részeg partyp-csák sem jó befektetés, csak hogy még egy példát hozzak. Aztán - hogy visszatérünk az ismerősömre - később már annyira leadta, hogy nála 10 évvel fiatalabb, elég csúnyácska lánnyal jött össze, aki szinte kislány volt hozzá, mert nem 25-35 volt mondjuk a felállás, hanem 15-25. Ez a legrosszabb. 20 fölött nincs gond a 10 évvel, de 20 alatt az esetek többségében nagyon is. Persze itt is csodálkozott... Szóval azt veszem észre, hogy a sikertelen férfiak többsége egyszerűen rosszul választ párt.
2014. dec. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként mik ezek a bizonyos jellegű gondok, amivel nem lehet mit kezdeni? Nem lehet, hogy te is kissé magasra teszed a mércét, miközben nem tudod azt magad se megugrani?
2014. dec. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
69%

Tudod a nők szívesen hangoztatják, hogy minden férfi egyforma.

Mi ne essünk velük kapcsolatban ugyanebbe a hibába.

2014. dec. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

"Szerintem inkább úgy kérdezd: Mit szúrnak el a kedves, becsületes férfiak, hogy nem érdeklik a nőket!"

Igen ez a másik fele:)

2014. dec. 22. 10:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!