Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő tesz fel egy kérdést...

Ha egy nő tesz fel egy kérdést hogy megcsalta a férjét, akkor miért hiszik egybők KAMUNAK? De ha egy férfi akkor egyből hihető nem?! Érdekes. Ennyire sok az állszent nő akik egyből le KAMUZZÁK a kérdést?

Figyelt kérdés
2014. szept. 16. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
állszent:D az én állam szent! államalapítás, az állam én vagyok, felkopik az állam:D:D
2014. szept. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ok jogos.Nyilván te soha nem gépeltél el semmit,vagy hibáztál.Gondolom mindig tökéletesen írtál le mindent,egész életedben..de a kérdést gondolom megértetted.
2014. szept. 16. 17:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Àlltalaban ertem
2014. szept. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy lekamuzzák, a nők is ugyanúgy félrelépnek.
2014. szept. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
igazad van, én sosem gépeltem el egy szót sem, mellette még 1000 másikat, és nem írtam össze-vissza váltogatva közben a betűk méretét.
2014. szept. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
...
2014. szept. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Áhh...ennyire sok az időd, hogy ilyen marhaságokon járjon az agyad? Irigyellek.
2014. szept. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Ti is nagyon ràértek, érvek nulla ezért cél belekötni a szavakba, a kérdésre a vàlaszt nem sikerül leìrni.


Kérdezõ, igen amint làtod ennyien vannak.

Elkényeztetett ki ha én nem " szültem ezért kiràly vagyok" szupermamik, akiket amúgy a férje bottal se piszkàl ,vagy ha igen akkor az is kényszer, de nagy vàllveregetve hangoztatjàk, hogy neeem õket nem csaljàk meg , pedig mennyi szeretõ van a vilàgon.... ;) Na meg r.banc is.

2014. szept. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam ilyen kérdést, belinkelnél egyet kérdező?
2014. szept. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!